fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Студентська країна відкриває свої кордони!

Кожен рік на День молоді на мапі з’являється нове місто-держава. Свої кордони відчиняє унікальна студентська країна — «Студентська республіка»!

Цього року Студреспубліка проходитиме 23–24 червня у с. Новотягинка

Приходьте на свято молодості та драйву! На Вас чекають конкурси, публічні дебати на хвилюючі теми життя молоді, а головне — вибори Студентського мера та Студентського магістрату.

Під час Студреспубліки буде обрано студентську владу Херсонщини. У дійстві приймають участь команди від  вузів регіону.

Студенти будуть моделювати життя в особливій країні Студреспубліці з власними кордонами, законами та спеціальними грошима, будуть мати свої паспорти, органи влади, виборчу комісію, бюлетені.

Херсонська Студреспубліка є регіональним етапом всеукраїнської Студреспубліки. Переможці поїдуть — на фінал до Криму, щоби там разом із переможцями Студреспубліки в інших регіонах обрати зі свого складу Студентського президента та парламент.

Свято розпочнеться о 11.00 23 червня і буде безперервно тривати до 15.00 24 червня  

Організатором свята є Херсонська обласна організація Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, управління молоді та спорту Херсонської міської ради. Партнерами «Студентської республіки» є: молодіжний центр праці, обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Херсонський фонд підтримки підприємництва та МГО «Ліга ділових жінок»

За довідками звертайтеся до оргкомітету: тел.41-03-00, 45-57-48, ф.41-03-00, е-пошта ndlm@socioprostir.org.ua, контактна особа – голова Херсонської обласної організації  НДЛМ, голова оргкомітету фестивалю Євген Криницький.

Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998р., а з 1999р. Студреспубліка здійснюється вже як всеукраїнський проект. З 2002 року  проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004р. у Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба акції