fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Студенти Києва обрали свого Мера та Студентський Магістрат

1-2 липня 2006р. в рамках проведення фестивалю «Київська Студентська республіка-2006» студентство столиці обрало свого мера та депутатів Студентського Магістрату (Парламенту). Студентським мером Києва стала представниця університету «КРОК» Олександра Романцова, а до Магістрату ввійшли 15 студентів, що репрезентують вісім вищих навчальних закладів Києва. Саме в такому складі Київ буде представлений на Всеукраїнській студентській Республіці в серпні.

Фестиваль «Київська Студентська Республіка-2006» зібрав представників тринадцяти вищих навчальних закладів Києва, які протягом двох днів змагались за право представляти Київ в якості мера та депутатів Магістрату на Всеукраїнській Студентській Республіці, що відбудеться в кінці серпня в Криму. Студентським мером міста стала представниця університету «КРОК» Олександра Романцова, кандидатура якої перебувала в епіцентрі найбільшого скандалу фестивалю, коли за заявою одного із учасників передвиборчих перегонів їй було заборонено балотуватися. Рішення суду, прийняте на відкритому засіданні, що проводилось за особистим поданням Президента Студентської Республіки Олексія Чорного, поновило кандидатуру Олександри Романцової в якості кандидата в мери і забезпечило їй перемогу на виборах зі значним відривом від решти кандидатів.

Вибори Студентського Магістрату, що відбувались за змішаною виборчою системою, були проведені серед 16 кандидатів у депутати в єдиному мажоритарному окрузі та серед трьох партій за партійними списками. За результатами виборів депутатами Студентського Магістрату стали представники восьми вищих навчальних закладів столиці, серед яких: Університет «КРОК», Європейський Університет, Національний авіаційний університет, Національний аграрний університет, Київський політехнічний інститут, Національний університет імені Тараса Шевченка, Київський торгівельно-економічний університет, Київський національний лінгвістичний університет.

Протягом гри громадяни Студентської Республіки змагались у вмінні реалізовувати бізнесові проекти, реєструючи підприємства та заробляючи за допомогою них місцеву валюту – «шари». На «шару» можна була харчуватись, оплачувати послуги, купувати сувенірну продукцію (в том числі п‘ять путівок до Криму), що розігрувалась на аукціоні в останній день.

Спеціальними гостями Київської Студентської Республіки-2006 стали: Олесь Доній, політолог; Каша Сольцова, вокалістка групи «Крихітка Цахес»; Павло Вікнянський, заступник голови Народно-демократичної ліги молоді; Олексій Чорний, Президент Студентської Республіки, м. Одеса; Дмитро Лантушенко, двічі Студентський мер міста Суми, а також гості із багатьох інших міст України.

Київська Студентська Республіка-2006 була організована і проведена ініціативною групою у складі Народно-демократичної ліги молоді (НДЛМ), Спілки ініціативної молоді (СІМ), Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Дрік