fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-06-2009 / всі теми /  м. Київ

Столична Студреспубліка б’є рекорди

Цьогорічний мульти-фестиваль у Києві зібрав студентів з більш ніж 23 вишів, це – більше ніж 60 команд, 420 учасників-лідерів.

Три незабутні дні мульти-фестивалю «Студентська республіка» було проведено студентами столичних вишів завдяки Головному управлінню у справах сім’ї та молоді КМДА, Київській міській організації Народно-демократичної ліги молоді, Студентській Раді Києва та за підтримки Українського фонду миру (голова правління Людмила Супрун). Свою державу молодь Києва будувала в Парку дружби народів на території «Екстрім-парку».

«Головна перевага Студреспубліки – вміння об’єднати людей різних поглядів, думок в єдине ціле. На цьому фесті всі відчувають себе розкутими, або, як кажуть в народі, «в своїй тарілці…» Плюсів і позитиву цього року було стільки, що можна зарядити цілий мікрорайон,та, на мою думку, три дні гулянь – замало як для дійства такого масштабу», – ділиться своїми емоціями громадянин Студреспубліки Лебедінський Максим (АМУ)
 
Під час проведення заходу було побудовано 4 райони: Позитив, Актив, Креатив і Конструктив, де всі громадяни мали змогу організувати власні наметові містечка. Райони, як і в реальному житті, ділились за рівнем престижу. Місце житла впливало на розмір держдопомоги, яку отримували всі безробітні.
 
Всі зареєстровані учасники мульти-фестивалю отримували паспорта громадянина «Студентської республіки», трудові книжки та необхідну кількість місцевих грошей (шар). «Гривні на території Студреспубліки не мають жодної цінності, — пояснює співголова оргкомітету цьогорічного фестивалю Євгенія Малих, – все можна було придбати лише за шари».

Бажаючі заробити гроші відкривали власні підприємства, які потім брали участь у конкурсі на кращу економічну структуру. Переможцем в економічній частині гри стала Чуловська Наталя (Державна академія житлово-комунального господарства), яка відкрила своє шлюбне агентство, де всього за 5 шар закохані пари могли юридично зафіксувати свої стосунки. «Все було мега-круто, — ділиться враженнями від «весілля» Анастасія Мартинчук, — під час церемоніїграв хлопець на саксофоні, а на мене наділи фату та вінок. Після закінчення дійства, нам видали дипломи – буде пам’ять на все життя». Оргкомітет фестивалю вітає Чуловську Наталю з виграшем – путівкою на море в екстрім-табір від КАВА.

Окрім РАГСу, на території Студреспубліки діяло безліч комерційних підприємств: парк розваг (надувний батут, гірка), тату-салон, кальян-бар. За шари можна було орендувати катамаран, зробити масаж, покататися на конях.

Політична гра на київській Студреспубліці була запеклою: нарешті обрали столичного Студентського мера – цю відповідальну посаду тепер обійматиме Сперчун Надія (Університет економіки та права «КРОК»).

Окрім головної політичної події – виборів мера та магістрату Студреспубліку чекали й інші імпровізовані заходи: мітинг студентів КРОКу «Скажемо «Ні!» сніданку за 2 шари», пограбування Шарового банку, викрадання голови ЦВК.

У вільний від політичних перепитій час, громадяни Студреспубліки брали участь в суб-фестивалях: грали в футбол, волейбол, шахи, плавали на байдарках, блефували в «Мафії».

Переможцями в командному заліку стали :

І місце отримала команда Національного авіаційного університету;

ІІ місце вибороли студенти Національного університету харчових технологій;

ІІІ місце дісталося представникам Державної академії житлово-комунального господарства та Національного університету біоресурсів і природокористування.

Найкращих спортсменів чекали призи – окуляри Polaroid, телефон, dvd, mp3-плеєр від «МегаМакс».

На території Студреспубліки діяло і власне інформаційне агентство «Вчасно», що висвітлювало найголовніші події з життя студентської країни. Агентство мало у своєму розпорядженні радіо «Ботанік ФМ», де і транслювалась основна інформація.

Конкурс краси «Перша леді» зібрав увагу близько 250-ти громадян Республіки. Переможниця суб-фестивалю, студентка КПІ Аліса Коржова в захваті від рівня проведення дійства: «Все було дуже круто, я навіть не очікувала», – розповідає красуня. Найкрасивіші дівчата Студреспубліки будуть відпочивати на курорті в Шешорах, завдяки модельному агентству «Neo».

Для всіх громадян «Студентської республіки» під час конкурсу «Перша Леді» співали: гурт «Ділемма», співачка Мята, яка, окрім пісень з власного репертуару, разом із глядачами виконала українську народну пісню «Чом ти не прийшов», фіналіст відбіркового туру Євробачення Денис Барканов, переможниця конкурсу «Слов’янський базар» Настя Маркова. Ведучий – неперевершений Тимур Мірошніченко (Перший національний канал).

Під час церемонії закриття київського етапу Студреспубліки виступив Голова всеукраїнської НЛДМ та Міжнародного оргкомітету з проведення «Студентської республіки-2009» Павло Вікнянський, якийпривітавкиївських студентів і запросив усіх бажаючих на фінальний етап Студреспубліки, який відбудеться за участі молоді з усіх куточків України та з закордону наприкінці серпня в Криму на узбережжі моря.

Організатори столичної «Студентської республіки-2009» висловлюють величезну подяку всім, хто брав активну участь у мульти-фестивалі і запрошують всіх бажаючих на Всеукраїнську республіку.

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Майок