fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-02-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Стіна кохання» об’єднує українців

«Стена любви» объединяет украинцев (рус)
The Wall of Love unites Ukrainian people (en)

Вже традиційним і очікуваним стало проведення «Стіни кохання» від Студреспубліки в День закоханих по всій Україні. Незважаючи на складний період у країні — День святого Валентина став одним із тих днів, які могли об’єднати людей із різними поглядами, адже любов і прощення — це найважливіші почуття в нашому житті. І які б протистояння не відбувалися в Україні, всі люди хочуть одного — миру, спокою, добра в єдиній соборній і сильній Україні.

Саме 14 лютого 2014р. на головних площах міст та у вишах усієї України, від Ужа до Кальміуса, вже роками установлюється імпровізована «Стіна кохання», на якій кожен бажаючих може написати будь-які приємні та теплі слова любові всім людям, які близькі його серцю. Звісно, у кожному місті «Стіна кохання» проходила по-своєму, але з особливим пафосом і святковим настроєм.

Окрім того, що багато тисяч людей залишили свої привітання на «Стінах кохання», багатьом пощастило отримати від активістів Студреспубліки чудовий подарунок — святкову «валентинку» зі словами з Євангелія, що «…любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду…».

Так, у Києві окрім проведення заходу у вишах міста, активісти Студреспубліки вирішили привітати всіх людей, які стоять на Майдані, представників Внутрішніх військ, «Беркуту», всіх киян і гостей міста. Був зроблений символічний похід по центру столиці. Всі дуже активно спілкувалися з республіканцями, фотографувалися — склалося таке враження, що давно ніхто не казав їм приємних слів і нічого не дарував «просто так», без будь-яких зобов’язань. Люди посміхалися, дякували і це було найбільшою нагородою дня.

  

У Запоріжжі біля імпровізованої «арки» організатори провели жартівливу церемонію одруження для самих смілих закоханих. Також можна було взяти участь у веселих конкурсах, вікторинах, отримати подарунки від партнерів акції — компанії Procter&Gamble.

  

У Чернівцях акція «Стіна кохання» пройшла на ура!. Вдалося передати чудові відчуття, емоційний стан, атмосферу. Спочатку захід відбувався в корпусах трьох вишів, а от після обіду свято продовжилося на Театральній площі, де родзинкою стало написання побажання від туристів із Японії та пари наречених, що дало змогу показати оригінальність, яскравість і щирість цієї події.

  

У Сумах після проведення «Стіни кохання» у вишах, вона плавно перемістилася в один із нічних клубів міста, де була запальна музика, а активна молодь танцювала, вітала один одного та зізнавалася в коханні до самого ранку. Символічна «Стіна кохання» допомагала їм у цьому.

 

Отже, День святого Валентина відбувся, але не забувайте, що теплі і ніжні слова можна говорити щоденно, і для цього не обов’язково, щоб був привід. Ми створюємо свято самі для себе. І значно приємніше його відчувати, коли ти впевнений, що твоя близька людина знаходиться у безпеці і що ми всі живемо у сильній соборній державі. Тому давайте подавати руку примирення й робити кроки назустріч один одному!

  
  

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк