fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Степ бай степ» до модернізації України

logo_qvestУ рамках фіналу Студреспубліки-2016, що відбудеться 24-27 серпня 2016р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на березі лагідного моря, пройде довгоочікуваний і всіма улюблений «Квест-фестиваль». Модернізуймося через квест-технології!

Ти молодий, активний та енергійний? Тоді збирай команду, приїжджай і перемагай! Тебе чекають цікаві, інтелектуально-спортивні завдання, які змусять тебе напружити мізки та м’язи. Що на цей раз приготували для учасників найбільшого квест-батлу України і як до них приєднатися — далі.

«Квест» дозволяє гравцям краще пізнати один одного в умовах необхідності прийняття швидких рішень, а екстремальні ситуації дають можливість спільно пережити емоційні сплески, що психологічно зближують учасників події. Нові друзі, драйв і безцінний досвід – все це на «Квесті «Степ бай степ»! Встигни зареєструватися, не проґав час!

Усі ловлять покемонів, а ти краще проходь локації та збирай артефакти. Тема така, як і у всієї події: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». Концентруючи силу, гумор та інтелект – доведи, що ти – лідер. Відчуй смак перемоги!

За детальною інформацією звертайтеся до куратора «Квест-фестивалю» Миколи Балєлова: моб. тел.: +38 068 333 54 67, +38 099 656 84 79, e-пошта: kursuakr@gmail.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микола Балєлов