fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-02-2014 / всі теми /  Україна

Стань корисним своєму народу! Записуйся в добровольці!

Стань полезным своему народу! Записывайся в добровольцы! (рус)
Be helpful to people! Sign up to volunteer! (en)

Злочинний політичний клас довів Україну до прірви. Відповідь республіканців: припинити розраховувати на вирішення питання «згори», треба йти до людей, щоб разом із ними робити корисні для них справи. Ми боротимемося з корупцією, чергуватимемо на вулицях, навчатимемо один одного тому, що нам потрібне, робитимемо толоки, готуватимемо програми розвитку власних мікрорайонів і багато іншого. Записуйся в добровольці!

Слабкість, короткозорість і жадібність політиків довели Україну до прірви.

Ми не віримо банкрутам. Ми застерігаємо від участі у кривавих іграх олігархів і можновладців, що міняють партії, як шкарпетки. Годі чекати відповідальності від фарбованих лисів!

Ми прагнемо розбудовувати нашу країну власними силами.

Ми не хочемо йти в майбутнє наосліп, тому разом із кращими експертами України та світу працюємо над модернізацією країни у рамках роботи над Стратегією-2050 для України.

Процвітаюча суверенна Україна — наша спільна відповідальність. Хто, крім нас самих, може краще змінити свій двір, район, місто, країну?

Якщо ти хочеш долучитися до проведення толок, суботників, організовувати заняття з фізкультури, української/російської/англійської мов, комп’ютерної грамотності, чергувати в складі загонів дружинників, боротися з корупцією, готувати програму розвитку свого мікрорайону або якщо у тебе є власна ініціатива – записуйся в добровольці Студреспубліки. Ми тебе підтримаємо!

 

Стань корисним своєму народу! Записуйся в добровольці!

+ 38 093 38 77 050

    
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки