fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-03-2011 / всі теми /  м. Київ

«Шукайте нафту» («Шерше ля нефть»)

2 квітня 2011р. о 15:00 empik і Видавництво «Саміт-книга» запрошують на презентацію книги  «Шукайте нафту» («Шерше ля нефть») в рамках візиту в Київ відомого російського письменника і публіциста Ніколая Старікова.

Ніколай Старіков є автором п’ятнадцяти книг на тему політики та економіки. Кращі твори присвячені світовій кризі. Серед них особливий резонанс мали «Кризис. Как это деляется», «Шерше ля нефть».

В рамках презентації української версії бестселера «Шукайте нафту» і на численні прохання українських читачів (див. сайт www.nstarikov.ru) компанія «Самміт-книга» організовує другий візит Ніколая Старікова в Україну 2 квітня 2010 року в еmpik.

Як авторитетний експерт, а також прекрасний співрозмовник Ніколай Старіков візьме участь у кількох передачах на національному телебаченні і радіо.

В книзі «Шукайте нафту» Ніколай Старіков переконливо та  наочно доводить, що вся сучасна політика обертається навколо нафтової труби. Якщо усвідомлювати, що боротьба за контроль над вуглеводнями є головним лейтмотивом політичних ігор, багато питань стають чітко зрозумілими. «Свобода слова», «чесні вибори», «боротьба з диктатурою» є не більш ніж способами досягнення контролю над нафтовими родовищами. Битва за контроль над енергоресурсами йде кожного дня, її відгомоном заповнені телеефір і сторінки газет.

Сенсаційна книга «Шукайте нафту» Ніколая Старікова дає відповіді на багато питань:

Яким чином революції в Єгипті, Тунісі та інших країнах Африки, Близького Сходу пов’язані з цінами на нафту?

Кому належить долар США?

Хто встановлює ціни на нафту?

Чому падає курс американської валюти і що буде з доларом в найближчій перспективі?

Хто ж виступає в головних ролях, хто режисер і кому це вигідно?

«Сьогоднішній світ обертається навколо вуглеводнів. Нафта скрізь. У політиці, економіці і навіть в історії. Але запитай звичайну людину, як і хто регулює весь цей складний організм, чому ціна на нафту зростає або падає –  ніхто й не відповість. Потрібно просто розплющити очі і постаратися розібратися. Дуже сподіваюся, що моя книга зможе Вам в цьому допомогти, шановні читачі. Ласкаво просимо в сучасну політику і економіку. Вони чорні, як смола. Адже це світ нафти».

Ніколай Старіков

 

Ласкаво запрошуємо на авторську зустріч з Ніколаєм Старіковим та презентацію його книги «Шукайте нафту» («Шерше ля нефть»).

 

Ніколай Старіков, «Шукайте нафту» («Шерше ля нефть»).

2 квітня о 15:00

еmpik, вул. Мішуги, 4

ТЦ «Піраміда» (ст.м. «Позняки»)

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Грива