fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2009 / Новини Cтудреспубліки /  Полтава

Шалена полтавська Студреспубліка (підсумок)

Другий день полтавської «Студентської республіки-2009» виявився шаленим. Незважаючи на нічні гулянки, вже з самого ранку студенти почали будувати власну державу. Після сніданку було визначено керівництво держави. Президент – Роман Скок. Йому в помічниці секретарем —  Лесю Попик.  Володимир Мась втілював в собі Верховну Раду, а от пост голови уряду зайняла Тетяна Бардіна. Незалежне ЦВК очолив Михайло Поляков, який навмисне прибув до Полтави зі столиці.

Республіка кипіла життям, кожен виконував свої обов’язки. Люди ходили на роботу, отримували гроші, а міністерства, в свою чергу, всіляко забезпечувало пристойне існування держави.

Прийшов час виборів. На пост Студентського мера міста було 5 кандидатів. Завдяки гарній агітаційній компаній, саме Наталя Філіпова зуміла завоювати довіру народу. До Верховної Ради подали заявки 3 партії – «Пульс», «МАТ», «ПОПА». В жорстокій агітаційній боротьбі перемогла партія «ПОПА».

Та не лише виборами жила республіка. Невгамовні учасники гри «Квест»  бігали по всьому табору (переможцем виявилася «Команда А»),  відкрився ЗАГС, куди відразу вибудувалася черга, грали і у футбол, і у волейбол та приймали сонячні ванни.

Як і в кожній демократичній країні, жителі «Студентської республіки» не змогли змиритися з несправедливістю. Вони вийшли мітингувати, щоб відстояти свої права та свободи. Причиною того стали чутки про підвищення ціни на обід. Народ вважає, що така ціна неприпустима і є набагато вищою ніж прожитковий мінімум. Мітингуючи вимагали відставки прем’єр-міністра.

Прем’єр міністр Тетяна Бардіна на вимогу людей виділити гроші, ввела соціальні виплати, що покращили матеріальний стан громадян і стабілізували  ситуацію в країні. Це є гарним прикладом демократії в республіці.

Після обіду відбувся найпопулярніший суб-фестиваль «Дебати», темою якого стала проблема легалізації проституції. Виступали дві сторони, які відстоювали думку «За» або «Проти». Обидва представники команд аргументували свою позицію фактами та власними роздумами. Як результат, позицію «Проти» визнали кращою…

Ввечері, після оголошення переможців, в режимі нон-стоп  – «Нічна туса», як справжній подарунок втомленому місту.

Підсумок молодіжного заходу підбивали третього дня у полтавському парку «Перемога». Спершу відбувається нагородження представників студентського магістрату. Потім гучними оплесками молодь привітала студентку Аграрної академії Наталю Філіпову, яка стала цьогорічним студентським мером. Також вітали Сергія Козаря – головного мафіозі республіки.

Співголова оргкомітету фестивалю Олег Слизько говорить: «Такі заходи допомагають молоді реалізуватися, досягти успіху в житті. Цей фестиваль є найкращим у нашій державі, і він дуже багато дає нашій молоді у різних напрямках її розвитку».

Потім – довгоочікуваний момент:  на сцені 5 чарівних дівчат – учасниці регіонального конкурсу краси «Перша леді». Кожна з красунь ставиться до участі у змаганні по-своєму. Хтось бере участь просто заради позитивних емоцій, інші ж прагнуть позмагатися у конкурсі задля нових, гострих відчуттів.

В перервах, поки учасниці готувалиця, народ веселила команда КВН «ФІМА», виступав учасник проекту «Шанс» Андрій Діденко, танцювальний колектив «Силует» та улюблена полтавська група «Погана Мода».

Всі учасниці були чарівні, але найкращою виявилася Юлія Цигипа, студентка Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, яка здобула не тільки приз глядацьких симпатій, а й корону «Першої Леді».

Родзинка концерту – Полтавська битва Dj. Кращі полтавські Dj змагалися у різних напрямках. Під ритми запалювало танцпол чимало молоді.

Взагалом фінальна шоу-програма була вдалою, не дивлячись на зливу, що йшла цілий день.

На останок, висловлюємо подяку полтавському міському голові Андрію Матковському, міській раді м. Полтава, Полтавській облдержадміністрації та генеральним партнерам:  фармацевтичній компанії «Провізор» — мережі аптек «Ваша Аптека», студії «Місто», фірмам «Полтавпиво», «Заря» за допомогу та спонсорську підтримку.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дар'я Розумняк