fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Є що пригадати! Студреспубліка-2012. Dnepr Style

Ось і закінчилась найяскравіша подія літа Дніпропетровська — «Студентська республіка-2012. Dnepr Style». Трохи сумно, але так буває завжди, коли якась частка серця залишає тебе. Навіть, якщо знаєш, що на її місце прийде ще краща пригода  (наприклад, всеукраїнська Студреспубліка в серпні, у Криму), щось біля серця тягне та дуже хоче повернути ці щасливі три дні! Той світ, той вимір, дух молодості, енергії, сил та натиску – все це пронизує тебе і прив’язує до великої сімї Студреспубліки. І це круто!

Чим же запам’ятається Студреспубліка-2012 у Дніпрі своїм нащадкам? Перш за все, тим, що переможцем став Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.  8 років команда ДНУ йшла  до перемоги, займаючи різні місця, змінюючи капітанів та теми. І ось вони кращі з кращих!  StudWars‘ — тема цьогорічних переможців: джедаї та сітхи, Дарт Вейдер та Майстер Йода, кращі костюми, кращий флеш-моб, краща колісниця  та ще багато чого найкращого було в ДНУ. І у 2012 році вони стали першими!

За три доби студенти Дніпропетровської області створили власну державу. На фестиваль приїхало 10 команд, тому людей було значно більше, порівнюючи з попередніми роками. Дніпропетровськ, Жовті Води, Кривій Ріг та Дніпродзержинськ: піонери СРСР  та  мешканці гавайських островів, найгарніші працівники залізниці  та  ідеальна армія, божевільні медики та баварські футболісти, яскраві папуаси та громадяни міста-раю, вільні пірати та переможці — джедаї! Оригінальне оформлення таборів та боді-арт, костюми та декорації – це було вражаюче! Серйозні спортивні змагання, нервова боротьба у інтелектуальних конкурсах, цікава економічна конкуренція та провокаційна політична гра. І кожна команда показала власний стиль та підхід до фестів.

Те, що «СР 2012. Dnepr style» урочисто відкрилася у НК ‘Moulin Rouge‘ 21.06 на конкурсі «Перша Леді», дало нагоду частково присвятити вечір 22 червня 2012р. вшануванню пам’яті початку ВВВ. Лірична поезія, військові пісні та різні таланти з кожного ВНЗ показали, що кожен студреспубліканець шанує та береже в пам’яті події червня 41 року. Другий день був сповнений тренінгів, лекцій, ознаменувався приїздом цікавих людей та спортивними баталіями, а під вечір пройшов яскравий конкурс «СР має таланти». Переміг ДНУЗТ ім. ак. В.Лазаряна з неймовірним виступом — біт-бокс. Як люди можуть робити такі звуки самотужки, судді не розуміють навіть зараз. А вже третій день запам’ятався конкурсом колісниці, політагітацією, запеклою боротьбою за бали та фінальним гала-концертом!

Також ця Студреспубліка запам’ятається своїми гостями. На другий день до Граду завітав Дніпропетровський міський голова Іван Іванович Куліченко та багато шановних людей з влади Дніпропетровщини (Зайцева І.Г., Гордієнко О., Хорошилов Є.В., Морозенко Є.). До речі, Іван Іванович — один з найщиріших шанувальників Студреспубліки, дякуємо йому за постійну підтримку та допомогу! Але, якщо візит адміністрації міста – діло доволі звичне для організаторів, то гість третього дня був  унікальним та довгоочікуваним.

На фінальний день мульти-фестивалю до Студграду Дніпропетровської області завітала найзнаковіша персона всеукраїнської Студреспубліки — Павло Вікнянський, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка»! І хоч як нам хотілося називати Павла по імені та по-батькові, нас завжди зупиняла  його посмішка і фраза: «Нащо по-батькові? Просто — Паша!» Цікаві розмови, молодість та радість в очах, показ конкурсу фігур із піску, інтерв’ю та купа бажаючих подивитися на Головного Студреспубліканця країни — цим і запам’ятався приїзд Павла, принаймні для нас. 

Звичайно, головною подією завершення проекту було нагородження та обрання нового магістрату Студреспубліки Дніпропетровська. Перші три місця посіли команди, які по балам завжди мінялися місцями, різниця то у 10, то у 5 балів! Вона така невелика, але така вирішальна… В ході цієї цифрової боротьби були обрані переможці: перше місце — команда ДНУ ім. Олеся Гончара з темою ‘StudWars‘; друге місце — з мінімальним відставанням, команда Інституту підприємництва «Стратегія» м. Жовті Води, з темою «Піонери» та третє місце — Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. ак. В.Лазаряна з тематикою «Поїздаті»! Команди, ви дійсно були найсильнішими! Ваша віра та заряд на перемогу були надзвичайними! Сподіваймося, що наступного року команди будуть гідні цьогорічного рівня Студреспубліки! Новим Студентським мером став — Скрипник Антон, студент ДНУ ім. Олеся Гончара з партією «ВМС» («Вместе Мы Сила»). Вирішилось це шляхом анонімного голосування кожного учасника команд, перевага Антона становила 73% голосів  проти 21% голосів за Марченко Анну з партії Come il faut‘. Так і завершилося обрання кращих представників Студреспубліки-2012 від Дніпропетровської області. Ці люди — найобдарованіші та найактивніші студенти області і ми знаємо, що вони покажуть клас на Всеукраїнському етапі!

Дякуємо від усього серця, від усіх наших сердець за це свято, за цей мульти-фестиваль! І організаторам (на чолі з головою Дніпропетровської Студреспубліки Павлом Краснобріжим і головою оргкомітету з проведення Дніпропетровської обласної Студреспубліки-2012 Дмитром Подворчанським), і гравцям, і адміністрації міста і адміністраціям вишів, усім друзям і випадковим людям, які впливали на хід заходу! Дякуємо вашим ідеям, знахідкам, фантазії та талантам, що прикрашали та створювали образ цього заходу! Дякуємо вашому бажанню, зусиллям та цілеспрямованості! 

Дякуємо, студреспубліканці!

P.S. Звичайно, ще є багато моментів, спогадів, жартів та ситуацій, пригадуючи які серце б’ється швидше та знов хочеться потрапити на Студреспубліку, але вони будуть зберігатися в серцях та передаватися з вуст у вуста. А для інтернет-простору звітна стаття вже готова… 🙂
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки