fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-02-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Що нас мотивує їхати на «Зимову Студреспубліку»

За добу до завершення онлайн-реєстрації учасники попередніх років хочуть сказати всім, хто ще сумнівається чи не встиг зареєструватися: «Поспішайте! Участь у ЗиСР не лише може змінити ваше життя, але й обов’язково змінить на краще ситуацію в країні». Нагадуємо, тема «VII Зимової Студреспубліки» — «Прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України». А зараз до уваги основні тези Юлії Бобир і Джамала Корбаня.

Джамал Корбань, учасник ЗиСР-V і ЗиСР-VI, лідер Харківської Студреспубліки, студент Української інженерно-педагогічної академії, м. Харків.

«Студреспубліка — це дім, в який кожен день хочеться повертатись, але не для того щоб закутатися ковдрою та відпочити, а для плідної роботи! У світі немає тих речей, на які не здатна молодь, але це мало хто усвідомлює. Віра в наші здібності у мене почалася з ЗиСР-V.

Я пишаюся своєю приналежністю до України, а Студреспубліка змушує гордитися приналежністю до неї ще більше. Ви зрозумієте, про що я лише тоді, коли відчуєте все на власній «шкірі»… Повірте, такого інтелектуального навантаження, драйву та бажання працювати до світанку – ви не відчували ще на жодному попередньому заході, в якому брали участь. Тому обов’язково спробуйте свої сили в «Зимовій Студреспубліці».

Юлія Бобир: учасниця  ЗиСР-III, ЗиСР-V, одна з переможниць ЗиСР-VI, депутат Студентського парламенту України-2012/2013, офіс-менеджер у ГО «Відкрита громадська платформа «Нова Полтава», м. Полтава.

«Мене змушують їхати на «Зимову Студреспубліку»!.. Обставини! Ситуація в нашій країні, в моїй рідній Полтаві, коли народні обранці – це недобитки злочинної влади, які нічого не роблять на благо територіальної громади. В країні війна і глибока економічна криза. Чекати змін – це злочин! Ініціювали їх ще на майдані, розкачали країну, а реалізовувати зміни хто буде?!

Я вже котрий рік поспіль працюю з молоддю, вітчизняними та закордонними експертами над стратегічними планами розвитку України. Системно, стратегічно, інтенсивно… та, як виявилося, всього цього замало. Робити, варто брати і робити! Нікому не потрібний стратегічний розвиток України, на жаль… А зберегти Україну – наше першочергове завдання! Маючи вперше такий потужний запит на зміни, суспільну енергію, бажання новацій і розуміння необхідності стратегічного розвитку країни, зобов’язуюсь діяти! Невідкладно! Беззаперечно! Принципово! І вас закликаю!

Тема ЗиСР–VII: «Прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України» — дасть можливість усвідомити своє місце та роль у майбутній Україні кожному учаснику події. Ми не маємо права стояти осторонь, або просто чекати кращого майбутнього. Без активної участі кожного з нас, нашого свідомого вибору, особистої відповідальності змінам не відбутися, боюсь це говорити вголос, але і країна, в цілому, може не відбутися. Тому, закликаю вас приїхати на «Зимову Студреспубліку», маю надію, до скорої зустрічі!»

Також ви можете прочитати коментарі стосовно ЗиСР від наших експертів Михайла Мінакова, Володимира Нікітіна, о. Антонія Рудого, Сергія Дацюка та Володимира Крутька і Тараса Плахтія.

Як забезпечити прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Джамал Корбань, Юлія Бобир