fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-04-2008 / всі теми /  Україна

Самий-самий студент України живе у Кременчуці!

“Лёд тронулся!” 12 квітня у Полтаві відбувся фінал Першого всеукраїнського конкурсу “Студент року”. Ним став третьокурсник фінансово-економічного факультету Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права Артем Блінов.

Учасниками Першого національного фіналу конкурсу стали найкращі студенти регіонів України: переможці регіональних конкурсів “Студент року”. Регіональні “Студенти року-2007” відбулися протягом листопада 2007р. – лютого 2008р. у 14 регіонах України.

Проте незважаючи на звернення Міністерства освіти і науки України в особі заступника Міністра п. Василя Шинкарука до керівників вишів щодо сприяння участі їхніх студентів у фінальному заході, до Полтави змогли приїхати лише 8 переможців регіональних “Студентів року”, з яких у конкурсній програмі взяло участь семеро:

  • Блінов Артем — студент Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права;
  • Генш Владислава — студентка Житомирського економіко-гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
  • Касумова Тетяна — студентка Університету економіки і права “КРОК”, м. Київ;
  • Соколенко Артем — студент Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Шевченка;
  • Тихановський Олександр — студент Чернігівського інституту економіки і управління;
  • Тіцька Леся — студентка Львівського державного університету внутрішніх справ;
  • Цехоцька Ірина — студентка Миколаївського державного університету ім. В.Сухомлинського;
  • Коломоєць Олексій (поза конкурсом) — студент Запорізького державного медичного університету.

Захід відбувся у залі полтавського Палацу дозвілля “Листопад”.

Учасникам проекту “Студент року” та молоді надіслала свого привітального листа Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000” п. Катерина Ющенко.

Змагання відбувались у чотирьох конкурсах, в яких претендентам на звання «Студент року України-2007» необхідно було показати свої творчі, особові та інтелектуальні здібності.

В одному з конкурсів студенти презентували соціальні проекти, які вони самі реалізували перед фінальним етапом конкурсу.

Визначало переможців поважне журі, до якого увійшли Вікторія Сановська — начальник відділу пропаганди та утвердження здорового способу життя Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Дмитро Кулібаба — радник Міністра освіти і науки України, Сергій Шахов — президент Інституту демократичного суспільства, Володимир Крутько — голова ВМГО “Студентська республіка”, Олена Даценко — переможниця єдиного в Україні загальнонаціонального конкурсу краси серед студенток “Перша леді-2007”, Павло Вікнянський — голова Народно-демократичної ліги молоді.

За вердиктом оцінок журі переможцем Першого всеукраїнського конкурсу “Студент року України” у 2007 році став третьокурсник фінансово-економічного факультету Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права Артем Блінов. Він отримав путівку на двох до Чехії від Туристичної компанії “Укртурлайн” (www.ukrtourline.com).

Звання “Студент року-2007. Нове мислення” виборов луганчанин Артем Соколенко, який посів друге місце.

Всі учасники конкурсу отримали набір книг від Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”.

Організаторами конкурсу виступили: ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді, Інститут демократичного суспільства за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки