fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-06-2010 / всі теми /  Рівне

Рівне розпочало цикл регіональних Студреспублік-2010

 

Цьогоріч регіональний мульти-фестиваль вперше відбувся за містом, на території КП ДСОК «Електронік-Рівне», що знаходиться поблизу с.Кустин Рівненського району.

29 травня о 9.00 понад 150 учасників зібрались біля МПК «Текстильник», для того аби вирушити на місце проведення заходу. Тут були представники НУВГП, РДГУ, Національного університету «Острозька академія», МЕГУ, технічного коледжу НУВП, РЕГіКу, РКЕП – коледжу, медичного коледжу та інших вишів. Пройшовши реєстрацію, отримавши паспорти громадян «Студентської республіки», учасниками було розбите наметове містечко з понад 20 наметів. В містечку були цікаві назви вулиць, які припали до душі звичайним мешканцям: «Поцунків», «Сонячна» і т.д.

На відкритті заходу учасники почули основні правила гри, а директор КП ДСОК «Електронік-Рівне» Володимир Гершун ознайомив з правилами проживання на території табору. Учасники отримали газету «Повідомка», в якій вказувався розклад гри та було задано тему політико-економічної гри.

Студенти не вагаючись кинулися заробляти на державних підприємствах «гроші», так звані «шари» — національну валюту «Студентської республіки», проте, на жаль, жодного підприємства не створили, окрім нелегального клубу з гри в покер.

Першим з суб-фестивалів розпочався футбол: в запеклій боротьбі перемогла команда НУВП під назвою «9М4». Студенти також вчились грати в «Мафію» — психологічну розвиваючу гру. ЇЇ переможцем став Тимур Тимченко.

На території «Студентської республіки» діяв і «РАЦС», де можна було одружитись, проте на відміну від звичайних весіль на студентських біла лише мінеральна вода. Завершився перший день «Студентської республіки» цікаво і насичено. В рок-концерті на «Студентській республіці» взяли участь такі гурти як «Якудза», «Палестина», «Фатал Ерор», «Ітс ол райт» та ін.

Ближче до вечора розпочався традиційний суб-фестиваль «Нічна туса», в рамках якого було проведено конкурс «Містер Студреспубліки». Зголосилось на участь в ньому аж 8 хлопців, які прагнули зачарувати дівчат своїми силою та мужністю. В напруженій боротьбі між конкурсантами перемогу здобув Едуард Холод – студент НУВГП, який представить Рівненщину в АР Крим на фінальному мульти-фестивалі.

Студентам припала до душі музика dj-їв Yusik, Elektronic, Cayman.

Доки дехто розважався, вночі претендент на посаду Студмера Зоряна Богуславська готувала вихід газети спрямованої проти діючого Студмера Анастасії Синякової, яка за задумом ігрового комітету мала втримати владу в своїх руках на ще один рік. Команду та союзники Зоряни вирішили виступити з революцією наступного дня о пів 8 ранку 30 травня.

Світало, в с.Олександрія випускники завершували гучне святкування випускного вечора, а в Студреспубліці на території наметового містечка розпочалася революція. Учасники викрали мегафон організаторів, та почали імпровізований мітинг з гаслами «За демократію!». Після нетривалих виступів демонстранти розійшлись не досягнувши бажаного. Натомість, за ніч з’явився ще один претендент на посаду Студмера – Олександр Наконечний, який одразу розпочав формувати опозиційний Уряд.

Ігровий комітет теж не спав, а змінював правила гри-за новим Законом Студреспубліки до магістрату були передбачені мажоритарні вибори, проведено девальвацію шари.

 Продовжилось проведення суб-фестивалів: цікавими були Квест та волейбол, в яких перемогу здобула команда «Чупакабра». В змаганні з брейн-рингу перемогла команда з однойменною назвою «Ніка». В фотоконкурсі «Республіка Щастя» перемогу здобув Олексій Фомін.

Родзинкою другого дня стало закриття мульти-фестивалю та обрання нового Студентського мера Рівного. Пройшовши горнило дебатів, кандидати напружено чекали результату виборів.

В заключному концерті взяли участь КВН-команди «ТБПЧ», «Олів’є», «Хлєба і зрєліщь», учасник телешоу «Україна має талант» Андрій Шилін. Найпрекраснішим і найвишуканішим був конкурс «Перша Леді», режисером-постановником якого виступила Анна Гаврилюк. Рівненські виші представляли 8 чудових молодих панянок. Найбільше захоплення вони викликали у студреспублціканців-чоловіків. «Першою Леді» журі конкурсу обрало Наталю Грибенко, корону якій вручила «Перша Леді-2009» Олена Поліщук.

Нарешті, в кінці концерту було оголошено результати виборів до магістрату та нового  студентського мера. Рівненські студенти оцінили старання Зоряни Богуславської, студентки НУВГП обравши саме її, та доручивши гідно представити Рівненщину на всеукраїнському мульти-фестивалі в серпні цього року.

  Графік проведення регіональних Студреспублік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Назарій Лебедюк