fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-09-2011 / всі теми /  Україна

Результати суб-фестивалю «Дебати»

У перший день «Cтудентської республіки-2011» було проведено відкриття яскравого суб-фестивалю «Дебати»: організатором заходу був проведений тренінг для 32-х представників регіонів, прослухавши який учасники отримали повне уявлення стосовно формату й основних засад гри.

Після тренінгу був проведений перший етап дебатного турніру, учасники якого боролися за місця у півфіналі. До півфіналу потрапило 8 команд, які у другий день мульти-фестивалю у другому раунді доказували суддям, що саме вони достойні потрапити до фіналу. За 1 годину дебатування дебатери повністю відстояли зазначену за їх позицією у грі точку зору, всі команди діяли у рамках гри, тобто показали високий рівень толерантності, риторики, швидкості критичного мислення, аналітичних навичок. Тому перед суддями дуже гостро стояло питання про коректне, легітимне та незаангажоване суддівство, яке вони з легкістю та високою вправністю виконали й абсолютно заслужено присвоїли право захищати свій регіон у цій інтелектуальній грі командам-представникам із наступних областей: Вінницька, Харківська, Чернівецька та Дніпропетровська.

Саме ці 4 команди вели запеклу дискусію у фіналі дебатного турніру, 8 студентів із різних куточків України зустрілись на найбільшому мульти-фестивалі молоді в Україні, щоб довести переконливість своєї аргументації та продемонструвати навички, що вони отримали завдяки цьому турніру. Команди розділились по позиціях відразу після того, як була проголошена резолюція фінальної гри: «Україна – найкраща для життя країна», ця тема була приурочена загальній тематиці Студреспубліки-2011, тому гравці були повністю підготовлені для того, щоб представити цілий спектр аргументів, що підтримують або спростовують дану тему.
На останню гру були запрошені представники студреспубліканських ЗМІ та всі бажаючі підтримати команди громадяни СР. Обидві позиції у грі і уряд, і опозиція представили дуже переконливі аргументи, статистичні данні та факти, які були вдало резюмовані аналітиками гри від обох сторін. Суддівська колегія у складі куратора суб-фестивалю «Дебати» Ліхітінова Кліма й організатора суб-фестивалю «Інтелектуальні ігри» Голевої Анни був винесений вердикт стосовно гри: перше місце – команда Чернівецької області, друге місце – команда Дніпропетровської області, третє місце – команда Харківської області, у кроку від призових місць залишилась команда Вінницької області. Всі дебатери потисли один одному руки і повністю згодились з рішенням суддів.
На заключному концерті мульти-фестивалю ввечері третього дня на сцені було нагороджено команди-переможці турніру, вручені грамоти, кубок переможця, призи та… вал аплодисментів. Також був нагороджений топ-спікер турніру, тобто найкращий промовець — Олександр Шихман. Всі учасники турніру залишились із піднесеним настроєм і були дуже вдячні організаторам за такий яскравий інтелектуальний захід.
 
Куратором дебатів був Ліхітінов Клім.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ліхітінов Клім