fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-05-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Республіканці шанують подвиг справжніх героїв!

9 травня 2014р.,  у світлий День Перемоги активісти київської, Чернігівської та Полтавської Студреспублік поклали квіти героям, які поклали своє життя за мир і свободу українців і всього людства. Участь у покладанні квітів також взяли Павло Вікнянський, Олександр Щерба, Олег Слизько, Людмила Рудкевич та Євген Грібачов.

9 травня активісти Київської Студреспубліки разом із представниками Севастопольської Студреспубліки на чолі з лідером республіканців України Павлом Вікнянським поклали квіти до могил загиблих героїв на військовому пантеоні Дарницького кладовища. Активісти та молодіжні лідери виразили у цей день свою шану загиблим воїнам, що захищали Батьківщину від німецько-фашистських загарбників. Завдяки цим героям ми маємо можливість вже 69 років жити з мирним небом над головою.

Після покладення квітів республіканці столиці завітали до Парку перемоги на святковий концерт із залученням військового оркестру Збройних Сил України, організований Міжнародною громадською організацією «Інтернаціональний Союз» за сприяння Всеукраїнського Союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів. Лідерка Київської Студреспубліки Людмила Рудкевич разом із Студентським мером м. Києва Марією Прохоровою виступили зі словами вдячності до героїв Великої Вітчизняної війни та до людей, які пам’ятають і шанують це велике свято. «Завдяки героям, які захищали нашу Батьківщину, ми можемо жити із миром та свободою, завдяки громадянам, які пам’ятають ці історичні події, ми зробимо все, щоб цього не повторилося знову. Молодь готова йти із ветеранами пліч-о-пліч задля вільного та кращого майбутнього нашої держави», — підкреслила Людмила Рудкевич.

Олександр Щерба: «Незважаючи на події, які відбуваються в нашій країні є речі, про які потрібно пам’ятати завжди. 9 травня — символ перемоги над фашистськими загарбниками, день пам’яті про подвиг наших дідів, символ того, що суспільство має завжди стояти на сторожі та не допустити виникнення та розповсюдження ідей, які забирають життя людей. Мені прикро, що через ситуацію в державі в Україні, в Чернігові кількість учасників у заходах, приурочених до 9 травня, взяло участь на порядок менше, ніж у минулих роках. Але, незважаючи ні на що, активісти Чернігівської Студреспубліки не змінювали традицій, як і багато років поспіль — поклали квіти до Вічного вогнища, що на Болдиній горі».

У цей же день, незважаючи на можливу небезпеку, про яку били переполох усі, кому не лінь, Полтавська Студреспубліка проявила позицію і взяла участь у покладанні квітів до Вічного вогню біля Меморіалу Солдатської Слави з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Республіканці також поспілкувалися з ветеранами війни, активними громадянами на тему патріотизму та подарували полтавцям декілька сотень синьо-жовтих нагрудних стрічок, які символізують єдність України.

 

Ми завжди будемо пам’ятати ваш подвиг! Низький вам уклін!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Прохорова, Олександр Щерба, Олег Слизько