fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Херсон

Позитивні сценарії розвитку Херсонщини

Представники Херсонської Студреспубліки на чолі зі Студентським мером Сергієм Навалкіним провели зустріч із активістами Нової Каховки. Метою було обговорення основних проблем нашого регіону та їх можливого розв’язання.

Конкуренція в рамках бонусної програми напередодні фіналу Студреспубліки-2016, котра відбудеться 24-27 серпня 2016р. під Очаковом, усе напруженіша. Власні змістовні пропозиції з приводу модернізації рідного регіону 28 липня презентували і херсонські республіканці. Подробиці читайте далі.

Активісти зазначили, що головною для молоді є IMG_20160713_171816_586x440(1)проблема нестачі міст відпочинку, при цьому для того, щоб їх створити, не обов’язково залучати комунальні служби чи будь-кого іншого. Ця проблема може бути усунена власними силами, отже молодь запропонувала створити групу, яка б розчистила від сміття узбережжя, тим самим розширивши площу для відпочинку. З цією пропозицією представники Студреспубліки звернулись до Новокаховського міського голови Володимира Коваленка, який підтримав ініціативу активістів і допоміг із організацією вивезення сміття. Також долучились і підприємці міста, які виділили кошти на мішки та рукавиці.

Отож, ця зустріч і захід показали людям, що зміни великого починаються зі змін малого, а також, що все в руках громад і саме їм слід модернізувати нашу країну та регіон.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Херсонської Студреспубліки