fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-06-2012 / всі теми /  м. Київ

Потрібні реальні реформи

«Україна потребує змістовних дискусій і продуманих системних реформ у всіх сферах державної молодіжної політики», — відзначив один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба під час круглого столу, який відбувся 18 червня 2012р. у київському готелі «Русь». 

У рамках круглого столу відбулось експертне обговорення проблем молодіжної політики за участю народних депутатів, представників молодіжних, студентських організацій України, експертів у галузі молодіжної політики.

Під час обговорення учасники круглого столу підняли питання законодавчого забезпечення статусу молодої людини, реформи освіти та обговорили питання армії, житла та працевлаштування.

В рамках дискусії висловився один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, який відзначив, що на сьогодні державна молодіжна політика перебуває у занепаді, відповідно, потребує змістовних дискусій і продуманих системних реформ у всіх сферах, які торкаються молодої людини.

«Реально діючих всеукраїнських молодіжних не партійних організацій практично немає. Можна спитати будь-якого експерта, і ми почуємо: «Студреспубліка та ще декілька організацій, яких, загалом, можна перелічити на пальцях однієї руки», — заявив Олександр Щерба.

«Якщо ми ставимо за мету дійсно щось змінити у молодіжній сфері, ми маємо сформулювати конкретні цілі, мають бути обґрунтовані цифри, чого ми хочемо досягти. Більш того, недостатньо мати мету з прописаними цифрами, важливо обговорити механізми реалізації, без розуміння, як ми дійдемо до мети, наші потуги нічого не варті!

Ми більше не можемо дозволити собі жити у фантазмах, кожний із напрямків реформи молодіжної політики має бути перевірений на відповідність із іншими напрямками розвитку країни.

Наприклад, сьогодні звучала думка, що потрібно встановити квоту не менше 15% молодих працівників на підприємстві, а чи відповідає на сьогодні демографічна ситуація такому заклику? Як це сприйме бізнес? І це стосується кожного питання освіти, армії, працевлаштування тощо.

Для відновлення реальної діяльності молодіжних організацій ми маємо створити таку систему підтримки держави, яка б дійсно була незалежною та забезпечувала фінансування насправді найважливіших молодіжних проектів країни, таких як Студреспубліка», — відзначив Щерба.

Круглий стіл зібрав цілу низку громадських діячів і політиків, серед них були Іван Крулько, Олександр Солонтай, Михайло Лівінський, Олег Куявський, Євгенія Малих й інші.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Щерба