fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-09-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія — зачаровує і надихає

На осінь залишилися лише позитивні спогади та мрії… Мрії про майбутнє, про те, щоб якнайшвидше наступило літо-2013 і Студреспубліка привітала всіх своїм славнем, наметовим містечком і суперактивною програмою! Але в учасниць конкурсу краси «Перша Леді» залишилося щось своє, особливе — пляжна фотосесія.

Як і щороку, цьогорічним учасницям загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» була надана фантастична можливість — зробити професійну фотосесію у прекрасного фотографа Максима Мотайла. І мушу зазначити — очікування перевершили себе. Чи то так конкурсантки розкрилися під час пляжної, спекотної фотосесії, чи то Мотайло знайшов настільки правильні ракурси для зйомки, що дівчата виглядають, наче античні богині.

Найкращі фото традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» ви можете переглянути тут.

Але що там фото! Впевнена, ті емоції, відчуття, фантастичне задоволення, яке отримали учасниці «Першої Леді» під час пляжної фотосесії, на жаль, ми з вами не зможемо відчути. Однак, вони це заслужили… Оскільки приклали максимально зусиль під час своїх перемог у регіональних етапах, репетицій, підготовки і захисту соціальних проектів, конкурсу талантів і кулінарного мистецтва, щоб всі жителі фіналу Студреспубліки-2012 змогли отримати 26 серпня 2012р. справжній вечір краси, грації та чарівності.

Отож, насолоджуємося чудовими професійними фото наших красунь і вже готуємося до нової, ювілейної Студреспубліки-2013.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк