fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-09-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Пляжна фотосесія — найкраще для найкрасивіших

Ось і розпочалася холодна осінь, усі чекають «бабиного літа», але нас гріють незабутні спогади та враження від проведеної нещодавно фінальної Студреспубліки в Криму. Вона була особливою і конкурс краси «Перша Леді» теж відрізнявся чарівністю цьогорічних дівчат, а пляжні фотосесії, як завжди, стали його ізюминкою.

Як і щороку, цьогорічним учасницям загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» була надана фантастична можливість — зробити професійну фотосесію у прекрасного фотографа Максима Мотайла. І неможливо не  відмітити, що з кожним роком пляжна фотосесія дівчат стає все професійнішою та красивішою. Можливо, це пов’язано з рівнем підготовки наших чарівних учасниць, можливо з місцем проведення фіналу ювілейної Студреспубліки, а можливо з натхненням самого фотографа.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» ви можете переглянути тут

Цього року нашим учасницям поталанило двічі: окрім розкішної власної фотосесії, вони ще й мали змогу взяти участь у додатковій фотосесії партнера Студреспубліки — косметичної компанії «Біокон». Ну хіба ж це не чудова новина для конкурсанток: взяти участь у одному з небагатьох справді загальнонаціональних конкурсів краси, отримати власну фотосесію та ще й стати моделями відомого бренду?!

Нагадаємо, що 26 серпня 2013р. уся Студреспубліка мала змогу спостерігати за нашими чарівними учасницями під час самого конкурсу, який приніс глядачам масу естетичного задоволення та захоплення вродою дівчат.

Отож, насолоджуємося чудовими професійними фото наших красунь і вже готуємося до фіналу конкурсу «Перша Леді-2013» і нової Студреспубліки-2014.

Пляжна фотосесія-2013

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк