fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-08-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Плани про модернізацію по-полтавськи

2 серпня 2016р. полтавські студреспубліканці, коли більшість людей, які можуть впливати на долю країни, лежать на пляжах, зустрілись задля обговорення перспектив модернізації регіону і невід’ємної ролі молоді в ній. У невимушеній обстановці, прямо на сходах облдержадміністрації молодь говорила про майбутнє, цим самим акцентуючи увагу на проблемах розвитку перед владою.

Потужна команда полтавських студреспубліканців, як повелось останнім часом, дивує під час бонуски, проводячи прикольні й епатажні акції. Так було і на цей раз. Як же відбулася модернізаційна зустріч на сходах ОДА?

Модератором зустрічі виступав Олександр Глазов, діючий депутат Полтавської міської ради, успішний студреспубліканець, переможець ЗиСР-VIII у Карпатах. Олександр закцентував увагу на помилках регіонального етапу Студреспубліки, оскільки він був у ролі експерта та мав змогу оцінити ситуацію загалом. Відзначаючи це, основний контекст полягав у тому, що події на Студреспубліці – це відображення реальності України.

P1080239

Також на наше жваве обговорення були запрошені Студентський мер-2013/14 Ігор Журбенко, а також депутатка Студентського парламенту України-2014/15 Олена Курішко. Вони ділилися особистим досвідом успішної участі у фіналах Студреспубліки минулих років. Кожен із учасників узяв участь і висловив думки з приводу участі полтавської делегації у фіналі Студреспубілки-2016 під Очаковом. Спільними зусиллями були визначені основні завдання, що наразі стоять перед полтавськими студреспубліканцями.

Цікаво що перехожі помічали дискусію, з інтересом дізнавались про її ціль і Студреспубліку загалом. Тож, це вселяє надію на те, що громадяни нашої країни не байдужі до нового!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки