fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-08-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Піонери і дикуни майбутнього;)

Студреспубліка відбулася і відбулася успішно. Кожен мав змогу займатися тим, чим хоче  плавати і загоряти, брати участь у виборах або активнічати на суб-фестивалях. Проте мало хто захотів пропустити один із найцікавіших заходів – конкурс «Містер Студреспубліки».
Ввечері третього дня всі зібралися під сценою і споглядали на результат дводенної роботи 7-ми красенів. Головною ідеєю було порівняти те, якими були ідеали чоловічої краси віддавна та їх еволюція до сьогодні. Спочатку хлопці здивували всіх першим виходом в образі дикунів. Учасникам саме ця ідея дуже сподобалась, у них вдало вийшло розбудити в собі хижаків і представити їх на сцені. Глядачі таке перетворення теж оцінили.
Наступним випробуванням для хлопців стала відео–візитка , яка багато в чому вплинула на результат конкурсу. Адже стало зрозуміло, що хтось з хлопців готувався завчасно, а хтось вже під час республіки; хтось навіть в останній момент виявив кмітливість, а хтось просто підібрав фотографії.
Далі хлопці помилували око глядачів, з`явившись на сцені в образі піонерів. Після цього дефіле кожен з членів журі мав змогу поставити питання кожному учаснику. Питання були й серйозні, що стосувалися ідеології майбутнього, й жартівливі, про рівні ноги конкурсанта.
Звісно ж, найцікавішим і найбільш суперечливим виявився як завжди конкурс талантів. Глядачі були щиро вражені тим, що більшість хлопців справді має, що показати на сцені. Хтось із них дивував акробатикою, хтось співом, хтось грою на саксофоні. Це був останній конкурс, оцінений журі, після чого воно почало підбивати підсумки і визначати найкращого.
Але це не було останнє випробування для хлопців, адже їм ще потрібно було показати себе в вечірніх костюмах, з чим вони успішно впоралися.

Отже, після підбиття підсумків та швидкого обговорення журі відзначило хлопців в таких номінаціях:

Містер Інтернет – Іван Бондаренко (Київ)
Містер Мужність – Владислав Цапарін (Дніпропетровськ)
Містер ФотоОлександр Смірнов (Севастополь)
Містер Талант – Дмитро Деменко (Харків)
Містер Стиль – Євген Белецький (Одеса )
Містер Літо – Іван Бондаренко (Київ)
Містер Майбутнє – Ігор Сєров (Донецьк)
Містер Глядацьких Симпатій Олександр Смірнов (Севастополь)
Віце-Містер Студреспубліки – Ігор Сєров (Донецьк)

І нарешті звання Містер Студреспубліки–2010 отримав Олександр Ровняк, м. Ужгород! Окрім почесного звання переможець отримав нетбук від компанії MSI, а також інші цінні подарунки від Студреспубліки.
Хочеш висловитися? Всі спілкуються тут

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Васильєва