fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-12-2009 / всі теми /  Україна

Підбиваємо підсумки І ЗиСР

Літо — для активних і амбітних,
зима – для найкращих і розумних!
 
Від «I Зимової Студреспубліки» пройшов майже рік. І саме зараз, наприкінці 2009 року, ми підбиваємо підсумки активної та розпланованої роботи, яку проводили її учасники на протязі всього року.
 
Наприкінці лютневої оргдіяльсної гри учасники складали план дій, так зване «after party», що саме і коли вони будуть робити. Бо гра не закінчується просто так, вона налаштовує учасників на конкретні дії, графік яких ми розміщували тут.
 
А зараз хочемо підбити підсумки та навести деяку статистику. Повністю було втілено у життя 58% запланованих дій, частково — 23%. Чи не конкретні дії підкреслюють слова людини? В когось не вийшло, щось перенесли в результаті якихось причин, то ще в процесі виконання (як то навчити кататися Вікнянського на лижах — пр. авт.), але більше 80% учасників «І Зимової Студреспубліки» не забули свої плани, думали над ними, втілювали їх у життя. І це на протязі всього року.

Як висновок: не будемо чекати поки «хтось» зробить «щось, щоб жити стало краще», ми самі можемо змінити світ на краще, якщо будемо втілювати свої ж плани.

Для довідки: «І Зимова Студреспубліка» відбулася 18-22 лютого 2009р. у комплексі Тисовець, під Сколе, на Львівщині, за тематикою: «Шлях від успішного лідера молодіжного середовища до ефективної особистості у житті». Партнером проекту виступають Міністерство освіти і науки України та регіональне представництво фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Учасники можуть потрапити на гру після жорсткого анкетного відбору.

Звіт виконання планів ЗиСР > > >
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чувичін Євген (дані збирали Щерба Олександр, Писаренко Ірина, Галиба Анастасія)