fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Першу Леді Інтернет» обираємо разом!

Вже розпочалося Інтернет-голосування за найчарівніших і водночас соціально відповідальних красунь України — учасниць загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» [+ голосувалка].

Активно ведеться підготовка до півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2014», який проходить у рамках фіналу Студреспубліки-2014. Учасницями конкурсу є дівчата, котрі вибороли перемогу на регіональних конкурсах по всій країні.

Для участі у конкурсі краси особистості красуні повинні підготувати власний благодійний проект у рамках ініціативи «Місія доброї волі», головна мета якої — підтримка соціально незахищених верств населення. Крім цього дівчата повинні гарно навчатися та мати відповідальну громадянську позицію.

Але зараз, ще до початку півфіналу, кожен охочий має змогу проголосувати за свою улюблену учасницю та допомогти їй отримати почесне звання і стрічку «Перша Леді Інтернет-2014». Ця перемога конкурсантки залежить лише від вас. Зробіть свій правильний вибір!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки. 

Під час півфіналу конкурсу, 25 серпня 2014р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі. Тобто переможниця буде справді народна! Долучайся до голосування. Не забувай, твій голос може стати вирішальним!

Голосуй за кращих тут  

Як відбувався півфінал конкурсу «Перша Леді-2013»
Як відбувався фінал конкурсу «Перша Леді-2011/2012»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки