fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
19-07-2015 / всі теми /  Тернопіль

«Перша Леді» розвиває рідний край

pershaledi_miniНещодавно в Тернополі відбувся регіональний конкурс краси особистості «Перша Леді-2015», який пройшов під гаслом «Краса і розвиток єднають Україну», в черговий раз перегорнута сторінка в історії Тернополя в даному напрямку. Як говорили класики світової літератури: «Краса врятує світ» і «Краса завжди бажаний гість». 

Розказуємо про те, як відбувся один із найкращих у країні регіональних етапів загальнонаціонального конкурсу краси «Перша Леді» у Тернопільській області. Саме з Тернополя один із засновників цього, відомого вже не тільки в Україні конкурсу краси – Володимир Заверуха.

В рамках проведення конкурсу організаторами вже традиційно втілюється в декілька етапів.

Зокрема, напередодні кожного конкурсу краси, якого би рівня і масштабу він би не був, відбуваються препаті за участі членів журі та конкурсанток, під час якого кожна учасниця має можливість ознайомити зі своєю точкою зору щодо участі в даному проекті й отримати цінні поради, настанови для перемоги та в подальшій діяльності в шоу-індустрії від селебрітіз.

Враховуючи назву даного проекту, а саме конкурс краси особистості, та змісту цьогорічного гасла, оргкомітет у розрізі препаті поставив набагато більші завдання для конкурсанток. Кожна учасниця, окрім презентації себе як конкурсантки представляла особисто приготовлену кулінарну страву та свій соціальний проект на тему розвитку та модернізації мого краю.

ktls2лед¦1

 

 

 

 

 

 

 

Також цьогоріч ведучою препаті була переможниця попереднього конкурсу Юлія Мосейко, яка окрім цієї ролі на завершення своєї каденції як «Перша Леді Тернополя-2014», провела благодійний аукціон, виручені кошти з якого були переведені на допомогу воїнам АТО.

Ще знаковим було те, що кожна учасниця під час проведення Західноукраїнського гастрономічного фестивалю взяла участь у благодійній акції по збору коштів на медикаменти для військових, які беруть участь в АТО.

Сам конкурс пройшов 12 липня 2015р. у нічному клубі «Алюр» за участі 10 конкурсанток, які під час проведення конкурсу дефілювали в розкішних шубах, коктейльних платтях і вишуканих сукнях.

ktls4ktls3ktls6

 

 

 

 

 

За розглядом журі перемогу здобула учасниця під №1 17-річна Каріна Кіц, титул «Перша Леді глядацьких симпатій» отримала студентка Медичного університету – Вероніка Миц, «Перша віце-Леді» — студентка Економічного університету Олена Смакоус.

Тепер у дівчат-переможниць з’явився уінкальний шанс вибороти титули під час півфіналу конкурсу «Перша Леді», що відбудеться під час фінальної частини Студреспубліки-2015 із 22 по 25 серпня, до Дня Незалежності України, на узбережжі моря, на півдні України.

Online
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки