fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

«Перша Леді Запоріжжя» — хвилююче та помпезно

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"20 червня 2015р. у Запоріжжі, в розважальному комплексі «Скайхолл»,  пройшов регіональний етап конкурсу краси особистості «Перша Леді». За головний титул цього року боролися 10 дівчат, які представляли запорізькі виші. Титул «Першої Леді Запоріжжя» виборола студентка Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій Анастасія Проніна.

«Перша Леді Запоріжжя» від Студреспубліки пройшла в кращих традиціях: красуні дівчата дефілювали, веселі ведучі створювали настрій, журі виконували свою роботу, а глядачі насолоджувалися дійством. Деталі — у матеріалі нижче.

Умови регіонального етапу були максимально наближені до всеукраїнського конкурсу. Нетривалий термін підготовки, щоденні заняття з професійними хореографами та постановниками дефіле. Катерина Біліндінова й Анастасія Битко змогли перетворити запорізьких студенток на справжніх леді. Незважаючи навіть на примхи погоди, всі учасниці змогли показати максимальний рівень на конкурсі.

Перший вихід – патріотичний. Леді в вишиванках були неперевершені. Журі розгубилося тому, що кожна учасниця під час першого дефіле твердо заявила, що змагатиметься лише заради перемоги!

118117

 

 

 

 

 

 

 

А до складу журі увійшли професіонали: відомий в Запоріжжі фотограф Сергій Штепа, переможниця багатьох конкурсів краси, цьогорічна Віце-міс Євразія Євгенія Куратовська, 112начальник управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова, директор тур-агенції «Августин» Павло Бобрикін, співзасновник фітнес-клубу «Спортексперт» Федір Польский, співорганізатори регіонального етапу конкурсу “Перша Леді”  — відомий DJ і Студентський мер Запоріжжя-2014/2015 Анатолій Шашков, КВНщик і громадський активіст Павло Мельник.

Ведучі шоу Євген Година та Микита Кіт, актори популярного в Запоріжжі колективу «Умка», оголосили другий вихід. Учасниці представили колекцію Make Love Not War відомої запорізької дизайнерки Олени Ізотової. Колекція, заснована на філософії та культурі хіппі, поєднала у собі пастельні відтінки, легкі тканини, чарівні мережива та вишивку квітів. Олені Ізотовій вдалося створити образ романтичної та чарівної дівчини у представленій колекції.

Кульмінацією шоу, очікувано, став вихід у купальниках від Дому модної білизни «Ажур».

113114

 

 

 

 

 

 

 

В останньому  дефіле конкурсу всі учасниці постали в образі справжніх леді, завдяки талановитому запорізькому дизайнеру Анні Мисовій. Вечірні сукні від бренду MY SOVA були яскравими, як усі кольори літа. До речі, саме Анна Мисова створила чудові образи учасниць і для препаті конкурсу.

200

Церемонія нагородження була хвилюючою та помпезною одночасно. Титул «Першої Леді Запоріжжя» виборола студентка Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій Анастасія Проніна. Тепер на Анну чекає півфінал конкурсу краси особистості «Перша Леді», який відбудеться під час фінальної частини Студреспубліки-2015 до Дня Незалежності України, наприкінці серпня, на узбережжі Чорного моря.

115119

 

 

 

 

 

 

 

Зазначимо, що кожна учасниця регіонального етапу конкурсу перемогла у окремій номінації й отримала коштовні подарунки від його партнерів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки