fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

“Перша Леді Тернополя” — Богдана Тєтєрева

Звання “Перша Леді Тернополя” здобула на міському конкурсі краси Богдана Тєтєрева у ніч із п’ятниці на суботу, 2 липня. Конкурс проходив у концерт-холі Holiday близько двох годин.

Під час нього дев’ять учасниць конкурсу виходили на подіум у різних вбраннях — від купального строю до вечірнього плаття.

А поміж їхніми виходами публіку розважали люди із різноманітними талантами. Перед глядачами виступали танцюристки, співаки а також м’язисті хлопці. Чемпіон з гімнастики виконав на сцені складні трюки. А чемпіон України з бодибілдингу Роман Гаврищук танцював для дівчат особливий танець під час якого продемонстрував усі свої м’язи.

А минулорічна «Перша Леді Львова» Уляна Щуйко вразила глядачів дивовижною технікою — на спеціальному прозорому планшеті вона створювала анімацію з піску — зображення закоханих пар, тварин, сердець та квітів які рухалися й переливалися відразу транслювали на великий екран позаду дівчини.

Та кульмінацією заходу стало нагородження переможниці. Дівчині вручили коштовну корону, квіти, гігантського іграшкового собаку та ще багато подарунків.Щойно вона зійшла зі сцени десяток друзів кинувся вітати переможницю.

  — Головне, завдяки чому перемогла це віра, — схвильовано сказала Богдана Тєтєрева зійшовши і сцени. — Я вірила що переможу, і робила все для цього. І ще мене дуже підтримали друзі. Тепер я поїду представляти Тернопіль на всеукраїнському конкурсі краси. І вірю — покажу себе гідно. І оскільки я вірю у перемогу, здобуду її. Я знаю це.

Глядачі жваво аплодували виступам дівчат.

Дівчина навчається у Педуніверситеті. Невдовзі вона поїде на півфінал всеукраїнського конкурсу, який пройде у Криму. До слова, конкурс проводять у рамках Міжнародної програми “Студентська республіка-2011”.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віталій Дерех