fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

«Перша Леді» Києва відбулася!

28 липня  2011р. у клубі R&B café відбувся Київський регіональний етап конкурсу краси особистості «Перша Леді». Вісім дівчат змагалися за титул і лише Людмила Вовк зуміла покорити серця журі та глядачів, отримавши корону та титул Першої Леді. Віце Леді стала Зорина Демчук, студентка Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Протягом конкурсу усі учасниці появляли свої таланти: танцювали та читали власні вірші, малювали картини та вправлялися з орігамі,  розігрували театралізовані сцени, демонстрували дефіле в купальниках та вечірніх сукнях.

 

За виходами дівчат уважно слідкувало компетентне жюрі. Компетентне жюрі очолив Володимир ЯнченкоПрезидент «Парку «Київська Русь». До складу жюрі ввійшли: Денис Лосєв – представник Партнера конкурсу еко–курорту «ІЗКІ»; Святослав Лешик – віце–президент «Парку Київська Русь»; заслужена артистка АР Крим Леонара Хамідова; Олександра Гавриленко – менеджер проектів ВМГО «Студентська республіка»; Олександр Щерба — учасник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки; Юлія Наумова — Друга віце-Леді України-2010.

У перервах між виходами конкурсанток глядачі в захваті дивилися виступи танцюристів та співаків. Завзято радували публіку виступи: Dendi Golden — виконавець, автор та композитор; Анна Церкаль покорила глядачів своїм східним танцем, а Шевчук Генадій та Мирона Анна продемонстрували вправність у румбі, джайві та ча-ча-ча. 

Переможниця регіонального етапу конкурсу краси особистості «Перша Леді» Людмила Вовк представлятиме м. Київ у півфіналі конкурсу в рамках фіналу Мульти-фестивалю «Студентська республіка», який відбудеться 23 – 26 серпня в Криму.   

Усі конкурсантки отримали подарунки від партнерів конкурсу: генерального спонсора – еко-курорту «ІЗКІ», Центру культури та історії Древньої Русі «Парку Київська Русь», офіційних партнерів: Модельного агенства «Fashion Look»; а переможниця полетить на повітряній кулі вуд Київського клубу повітроплавального спорту «Pilot».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Смалюк