fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-07-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Тернопіль

«Перша Леді Тернополя» перемогла у достойній боротьбі

Перед виходом4 липня 2016р. за підтримки Студреспубліки в Тернополі, в розважальному комплексі Maxim Veranda, відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді». Перемогу здобула 20-річна студентка Тернопільського національного економічного університету Яна Колеснік.

Улюблений конкурс краси традиційно відбувся на високому рівні і порадував всіх присутніх. Які саме виходи показували дівчата і хто ж виборов звання кращої з кращих – читайте в нашому матеріалі.

Конкурс краси особистості «Перша Леді Тернополя-2016» Презентація власних блюдпроходив у декілька етапів. 2 липня в розважальному клубі Maxim дівчата презентували свої екстравагантні блюда та розповідали про власний світогляд.

А уже 4 липня після декількох дефіле, журі визначили переможницю. Перше дефіле дівчат було в коктейльних платтях. Другий вихід  — у яскравих нарядах. На третьому виході дівчата дефілювали у купальниках. Після виходу в купальниках вони показували всю свою красу у хутряних виробах. На останнє дефіле конкурсантки вийшли у вечірніх сукнях, в яких і відбулось нагородження. 

Між виходами красунь ведучі провели благодійний аукціон. Вилучені кошти за продаж двох картин підуть на потреби АТО. Ставка на одну картину піднялась від 50 до 350 грн., а на іншу від 100 до 700 грн.

QQc-R2C8TnI7gAX4h7otNM

За перемогу боролись 8 дівчат, але виборола її 20-річна студентка Тернопільського національного економічного університету Яна Колеснік. «Я надзвичайно щаслива, не сподівалась на перемогу, я дуже вдячна всім, хто мене підтримував», — поділилася враженнями Яна. До речі, підтримку події надала Тернопільська міськрада.

Нагородження переможниць"Перша Леді"

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможницю і бажаємо достойно представити Тернопільщину на півфіналі конкурсу, що пройде під час фіналу Студреспубліки наприкінці серпня, до Дня Незалежності України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами інтернет-порталу «20 хвилин»