fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2005 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Передвиборчі перегони мерів завершилися.

Сьогодні, у м.Києві, завершився фестиваль, присвячений Дню молоді — «Студентська республіка». Цього дня відбулися найцікавіші події: це і вибори «Міс Студентської республіки» і фінальна гра у волейбол та футбол. Але найголовнішим моментом, для якого і збиралася вся київська молодь стало обрання Студентського мера. Нагадаю, що минулого року Київським студмером обрали студента КНУ ім.Т.Шевченка Слободяника Івана.

Виборчий процес був досить активним та цікавим. Цього року можливо було обиратися шляхом самовисування своєї кандидатури. Всього кандидатів на посаду студмера було четверо: Кіктенко Марія (НАУ), Романцова Олександра («КРОК»), Солдатов Сергій (партія «Ініціатива»), Куценко Станіслав (партія «Ми йдемо»). Всі кандидати доклали максимум зусиль для донесення своєї агітаційної програми до виборців — для цього використовувалися різноманітні методи, такі як, агітація через гучномовець, розповсюдження друкованих матеріалів тощо. Двоє з кандидатів на посаду мера скористалися цьогорічною можливістю балотуватися шляхом самовисування. Обов’язковою умовою реєстрації партії та кандидата було внесення певної суми коштів, так, реєстрація партії коштувала 100 шар, а кандидата — 500 шар.

Не обійшлося у Республіці і без інтриг — на території почали розповсюджувати «чорний PR» про кандидата на посаду мера Кіктенко Марію (НАУ). Виявити та покарати злочинців не було можливості, адже все було дуже продумано досить таємничо. Коли закінчилася агітаційна кампанія до «зали голосування» простяглася дуже велика черга — всі Громадяни бажали проголосувати саме за свого кандидата. Процес підрахунку голосів контролювався Головою ЦВК Л.Бондаренко та незалежними спостерігачами, до складу яких входили по одному представнику з кожної команди. Підрахунок голосів завершився близько дев’ятої години вечора. На сцені, у дуже урочистій формі Голова ЦВК оголосила результати виборів. Переможцем виявився студент Києво-Могилянської академії, лідер партії «Ми йдемо» Куценко Станіслав.

Переможець отримував поздоровлення від почесних гостей — Голови Народно-демократичної партії В.П.Пустовойтенка, Голови Народно-демократичної ліги молоді В.О.Крутька, Голови Київського осередку НДЛМ В.Рослякова та минулорічного Студентського мера І.Слободяника. В.Пустовойтенком новоспеченому меру була вручена кришталева булава як символ влади.

Бажаємо меру успіхів у фінальній частині гри, яка пройде 22–25 липня у Євпаторії, де мерами з усіх регіонів України буде виборюватися звання Студентського Президента.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки