fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-03-2014 / всі теми /  м. Київ

«Молодь єднає Україну» розпочала наступ

11 березня 2014р. о 12 годині біля посольства Російської Федерації представники молодіжних громадських організацій провели гостроактуальну акцію з пропаганди миру та проти окупації Криму. В акції взяли участь кілька десятків громадян і представники ЗМІ.

У рамках акції було зачитано звернення, яке підписане більше ніж 60 всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями до очільників РФ із головним меседжем — припинити спроби захоплення українських земель. На жаль, ніхто з посольства не вийшов поспілкуватися з молоддю. Окрім цього, були оголошені вимоги про припинення агресії у відношенні до громадян України. Також були випущені білі голуби як символ миру та прагнення молоді України не допустити кровопролиття.

 

«Студреспубліка як організація, що об’єднує Україну від Закарпаття до Луганська, від Чернігова до Севастополя, чітко усвідомлює необхідність збереження цілісності та громадянського миру в Україні. Ми повинні розуміти всю прекрасну різноманітність нашої держави та працювати з тими ідеями, які об’єднують Україну! Розуміючи ситуацію, що склалася, ми закликаємо всіх політиків, громадських діячів до вирішення питання лише цивілізованим дипломатичним шляхом», — підкреслив Олександр Щерба, один із лідерів Студреспубліки.

Молодіжні громадські організації з усіх регіонів України об’єдналися в одне ціле у комітет  «Молодь єднає Україну». До складу комітету увійшло понад 50 ВМГО, котрі представляють сотні тисяч молодих людей. Засновниками комітету є: Павло Вікнянський (Національний лідер Студреспубліки), Павло Гройсберг (голова Кадрової спілки молодих політиків і управлінців), Андрій Колобов (представник Національної організації скаутів України), Станіслав Куценко (голова Української студентської спілки), Єлизавета Щепетильникова (в.о. голови Українського молодіжного форуму).

 

Основна мета комітету «Молодь єднає Україну»: об’єднати всіх українців навколо того, що «українська мрія» — це сильна країна, в якій кожний громадянин України зможе досягти успіху незалежно від мови спілкування та регіону проживання на основі європейських цінностей.

 

«Молодь єднає Україну» засуджує військове втручання на територію України та упередженість російських ЗМІ, спроби захоплення українських військових частин та вимкнення українських теле- та радіоканалів у Криму, будь-які прояви сепаратизму та спроби захоплення святої Української землі. Повний перелік вимог члени комітету виклали у Заяві, яку оприлюднили під час прес-конференції, що відбувалася 7 березня.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки