fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-11-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

От і стало відоме ім’я переможця Закарпатського КСУ

Традиційний конкурс «Кращий студент України» від Студреспубліки також відбувся і на Закарпатті, вже вшосте. За звання найкращого цьогоріч змагалися 9 учасників, які представляли 6 навчальних закладів. Перемогу отримала Марія Туряниця – студентка Ужгородського національного університету.

За звання найкращого 27 листопада 2014р. змагалися 9 учасників:

• Микита Береза (Ужгородський національний університет),
• Наталія Блажко (Коледж мистецтв ім. А.Ерделі),
• Валерія Вейпан (Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж),
• Віталій Горват (Мукачівський державний університет),
• Роман Данилюк (Ужгородський торговельно-економічний університет КНТУ),
• Надія Микулець (Ужгородський національний університет),
• Беата Савчук (Ужгородський коледж культури і мистецтв),
• Марія Туряниця (Ужгородський національний університет),
• Ярослава Удут (Ужгородський національний університет).

Спочатку ведучі згадали усіх 5 переможців «Кращих студентів Закарпаття» за минулі роки: Едуарда Коваленка, Софію Курту, Йосипа Чаву, Юлію Дуб, Марка Шпонтака.

Після представлення журі на сцену запросили представника Руху підтримки закарпатських військових. У скриньку на потребу наших вояків люди пожертвували загалом 1110 грн.!

Далі розпочався сам конкурс. Перший вихід конкурсантів був у стилі Casual. По черзі кожен учасник презентував свій талант, глядачі переглядали фотосесії учасників, відбувалося невеличке «ток-шоу»інтервю конкурсантів.

Першою зявилася Наталія Савчук, яка разом із підтанцьовкою виконала відому пісню Крістіни Агілери Candy man. Валерія Вейпан виконала запальну самбу, а Роман Данилюк заспівав авторську пісню про Ужгород. Наталія Блажко дивувала своїм умінням на сцені намалювати чудову картину з зображенням жовто-блакитних голубів (яка, до слова, відправиться нашим хлопцям на фронт). Ярослава Удут заспівала разом зі своїм рок-гуртом, а Микита Береза виконав пісню про чарівних дівчат. Марія Туряниця презентувала відеороботу – короткоментражку «Життя студента за 150 хв.». Надія Микулець примусила серця тремтіти від неочікуваної краси – вона з товаришами показала класне світлодіодне шоу. А Віталію Горвату вдалося остаточно усіх здивувати: по Skype він зв’язався з дівчиною, яку кохав кілька років тому та заспівав їй присвячену проникливу авторську пісню, яка зачепила за найтонші струни душу, здається, навіть найчерствішої людини.

Насамкінець, поза конкурсом, художниця Валерія Бадзьо малювала картину «Ужгород». Ну, і на завершення відбувся вихід конкурсантів в офіційному стилі.

Крім визначення кращого студента, обирали й найкращу кімнату у гуртожитках. Цьогоріч інспектували студентське житло Віталій Глагола та Микола Анброх (відеограф – Мішіке Лутак). Отож, перемогу здобула кімната №6 другого гуртожитку Ужгородського національного університету.

А от інтрига з визначенням кращого студента трималася до останнього голосу журі. По два «за» отримали Віталій Горват, Марія Туряниця та Надія Микулець. А вирішальний голос Студентський мер Закарпаття-2013/2014 Ольга Гатнер віддала Марії. Тож, у 2014-му «Кращим студентом Закарпаття» стала Марія Туряниця.

Кожен учасник отримав спеціальні дипломи та призи від спонсорів. За перемогу студентка отримала планшет від «Дастору». А Юрій Бедей, голова Студентської ради Закарпаття,  від себе вручив Віталію Горвату метелика-краватку.

На завершення присутні залишилися, щоб відтанцьовувати емоції після змагань у «Фантомі». Тож, знаємо імя шостого «Кращого студента». Вітаємо переможницю та з нетерпінням очікуємо 7-го, найкращого. Попереду ще веукраїнський фінал і багато цікавого!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Артюхіна