fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-02-2010 / всі теми /  м. Київ

Оголошено всіх переможців «Кращого студента» у Києві!

4 лютого у залі Вченої Ради Національного авіаційного університету відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу та переможців у номінаціях «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-дизайнер», «Кращий студент-спортсмен». У даному заході прийняли участь виші м. Києва різних форм власності.
 
Організатором конкурсу є ВМГО «Студентська республіка» за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерства освіти і науки України. Співорганізатором виступили такі молодіжні громадські організації як Київський осередок Союзу молоді регіонів України та «Всеукраїнське Студентське Творче Об’єднання».
 
Не дивно, що перемогу у номінації «Кращий студент. Комплексна характеристика» отримала представниця жіночої частини людства — Щєлко Вікторія, студентка 5 курсу факультету психології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та 5 курсу факультету психології та педагогіки при Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова.
 
Переможцем у номінації «Кращий студент-науковець» став Баранов Віктор із Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, у номінації «Кращий студент-громадський діяч» — Каменєв Михайло, у номінації «Кращий студент-дизайнер» — Цимбал Альона з Київського національного університету технології та дизайну, у номінації «Кращий студент-спортсмен» — Кальниченко Артем із Національного авіаційного університету.
 
Визначення долі учасників було у руках складу журі, до якого увійшли: Луцький Максим — перший проректор НАУ, Вікнянський Павло — голова ВМГО «Студентська республіка», Кулібаба Дмитро — радник Міністра освіти і науки України, Шейгас Костянтин — координатор Студентської ради м. Києва.
 
Під звуки гімну України та гучні оплески завершився київський етап конкурсу «Кращий студент України» у 2009 році. Можна з впевненістю стверджувати, що мети програми, а саме: виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня суспільної активності молоді, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства, було досягнуто.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Оргкомітет із підготовки «Кращого студента» у Києві