fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-05-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Новий старт. Сценарії майбутнього» — кнопку натиснуто

«Новый старт. Сценарии будущего» — кнопка нажата (рус)

 

Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею.
В.І.Вернадський 

З 17 по 19 травня 2013р. у Пуща-Водиці проходила оргдіяльнісна гра в рамках всеукраїнського проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього». Учасниками заходу стали в основному молоді люди практично з усієї країни, які надіслали проекти, що були визначені Експертною радою як найкращі. 20 травня в Могилянці під час Стратегічного саміту було презентовано драфт Стратегії-2050 для України. Публічну лекцію прочитав Сергій Плохій, історик, професор Гарварду [+ відео].

Більше 100 проектів, які носили бізнес-, соціальні ідеї, наукові розробки були переглянуті та лише половина з них отримали високі експертні відзнаки. Оргдіяльнісна гра була продумана до деталей і носила багато різноманітних нововведень. Кожний із ігрових днів мав свою назву: День часу, День правди, День тайн, День перемоги.

Постійними експертами гри виступили Сергій Дацюк, о. Антоній Рудий, а також Юрій Іванов, полковник, член Громадської ради при Міністерстві оборони України. Запрошеними експертами, які прочитали факультативи були Костянтин Соловйов, адвокат, Тантелі Харіманга, фінансово-політичний консультант, Павло Шеремета, бізнес-експерт.

Під час гри розглядалися будь-які можливі варіанти майбутнього. Висвітлилося 5 основних курсів (можливих сценаріїв) розвитку країни «країна-бункер», «анархо-корпоративна країна», «роботизація», а також «політичний заколот» і «світова війна». Останні варіанти не змогли «дожити» до закінчення гри. Що ж до інших, то в тому на їх основі було поставлено завдання створити Стратегію-2050 для України, з чим учасники успішно справилися.

 

Останнього дня, 20 травня на Стратегічному саміті у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» було представлено напрацьовану учасниками Стратегію-2050 для України. Переможцями проекту було визначено Павла Богачика з Тростянця, Ігоря Доценка й Олену Чорну з Одеси. За велику кількість ігрових балів-«відзнак» винайдені під час гри чотири можливі сценарії майбутнього було вирішено головний подарунок (планшет) вручити Павлу Богачику. Книги переможцям з власним автографом надали експерт Студреспубліки, проф. Георгій Почепцов та учасник партнерської ради Студреспубліки, д-р Богдан Гаврилишин.   

 

Під час другої половини Саміту публічну лекцію прочитав спеціально запрошений гість, професор Гарварду, один із провідних спеціалістів із історії Східної Європи — Сергій Плохій, тема «Нова Україна у новій Європі: погляд історика». Під час лекції професор говорив про модерну ідентичність, про те, що усвідомлення українського народу має поширюватися повз кордони, а не обмежувати себе географічними кордонами держави Україна.

По закінченні проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього» заплановано створити робочу групу для більш глибшого та детального доопрацювання Стратегії-2050 і подальшого втілення її в реальне життя, реалізації індивідуальних оргпроектів учасників.

* * *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна» й оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Інформаційні партнери: телеканал «Перший діловий», радіо «ЕРА», впливовий діловий партнер «Експерт», інформаційне агенство «ЛІГАБізнесІнформ», газета «День», діловий журнал «Власть денег», діловий щотижневик «Деловая столица», інтернет-видання «Обозреватель», інформаційне агентство «Наголос», «Платформа».

Партнеркомпанія CROCS.

CROCS

Драфт Стратегії-2050 для України

«Хроніки» I дня

«Хроніки» II дня

«Хроніки» III та IV днів

Фотографії
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки