fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-12-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Новий старт» — новий крок твого саморозвитку

Незабаром лекцією знаменитого Роберто Унгера стартує проект «Новий старт. Сценарії майбутнього». Поки ми готуємося, учасники минулих років ніяк не можуть забути про «Новий старт». Пропонуємо спогади та враження найактивніших учасників.

Андрій Гедрович, м.Чернігів-м.Київ, переможець «Нового старту» (2009, підтема «Україна сьогодні: Економічний і соціальний розвиток»):

«Моя участь у проекті «Новий старт» у 2009 році, то була моя перша спроба оргдіяльнісної гри. Тоді я ще не знав, що саме таке ОДГ, але цікавість і жага перемоги спонукали мене до дій. Пройшовши через 7 кіл пекла, 7 годин сну (за 3 доби) і в кінці кінців — перемога, я зрозумів, що саме такий, непростий, шлях у своєму житті я хочу обрати. Шлях боротьби та перемог, шлях поразок та насолоди від успіху. «Новий Старт» — новий крок у моєму саморозвитку».

Олексій Жмеренецький, м.Хмельницький-м.Київ, учасник «Нового старту» (2010, підтема «Cтратегія-2050 для України»):

«Існує багато ділових та організаційно-діяльнісних ігор, але я б виділив «Новий старт» з поміж інших відомих мені способів організації колективної розумової діяльності. Оскільки це не лише разовий тренінг чи робоча група, це складова довгострокового проекту, спрямована на вироблення конкретного інтелектуального продукту, у моєму випадку Стратегії розвитку України2050. Як відомо, організаційно-діяльнісні ігри «заряджають» і поглинають в ігровий контекст. Але у випадку з «Новим стартом» реальність і гра є одним і тим самим, що і є низкою переваг: у грі можна краще розгледіти та закріпити почуття власної пасіонарності, чітко усвідомити себе в якості суб’єкта, який творить історію, мобілізувати свої творчі сили та розширити свідомість. Основною перевагою «Нового старту» вважаю практичність його ігрових задач і прив’язаний до реальності ігровий контекст.

Особисто для мене цей проект став каталізатором жаги до творення змін у країні, галузі, світі, сприяв розумінню того, як системніше підійти до продукування цих змін. Тому, думаю, я й зараз у грі, і поки що не збираюся з неї виходити».

Юлія Лобань, м.Чернігів-м.Бахмач, учасниця «Нового старту» (2009, підтема «Україна сьогодні: Економічний і соціальний розвиток»:

«Новий старт» став логічним продовженням «І Зимової Студреспубліки». Формат був схожий і це не могло не радувати. Цей проект став хорошою можливістю надихнутися ідеями творчих, думаючих людей. Оглядуючись на той рік сьогодні, можу сказати, що завдячуючи проекту в мене є кілька людей, яких я впевнено можу назвати своїми вірними друзями. Також я маю розробку кількох арт- і екопроектів, концепції яких були закладені ще на першому «Новому старті». 

 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Андрій Гедрович, Олексій Жмеренецький, Юлія Лобань