fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-05-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Головне, щоб ви ніколи цього не бачили»

День Перемоги – величезне свято, яке щороку змушує задумуватися, якою ціною нам дісталася перемога над нацизмом і фашизмом, і яка доля б чекала на весь світ, якби не героїчний подвиг старшого покоління. Активіст(к)и Студреспубліки різних регіонів із низьким поклоном і глибокою шаною щороку дякують ветеран(к)ам і поминають тих, хто поклав своє життя за мир.

Далі — репортажі та фото з Києва, Маруіполя, Полтави, Харкова та Чернігова, частини міст, де республіканці покладали квіти до меморіалів Слави і трошки прибрали військові кладовища.

Республіканці Маріуполя разом із тисячами містян і військовими поклали квіти до монументу Визволителям Донбасу. Біля пам’ятного місця зібралися ветеран(к)и, наші бабусі й дідусі співали пісні, зрозуміло, що здебільшого про ту страшну війну та про Велику Перемогу, ділилися своєю пам’яттю з маріупольцями, згадували страшні воєнні роки. І казали: «Головне, щоб ви ніколи цього не бачили».

У Харкові ще 8 травня 2018р. республіканці вирішили навести красу біля пам’ятника Воїнам-визволителям. Дружно старе гілля та сміття було «переселено» на смітник. А от, власне, 9 травня актив Харківської Студреспубліки долучився до покладання квітів і святкового дійства, що проходило на Висоті Маршала Конєва. Саме на цій висоті розташовувалися спостережні пункти командувача військ Степового фронту тоді ще генерал-полковника Конєва й звідси розпочиналося визволення Харкова.

 

Республіканці Чернігівщини вшанували пам’ять загиблих під час мітингу-реквієму на території Меморіального комплексу Слави воїнів, партизанів та підпільників і Могили невідомого солдата (на Болдиній горі). Прямо там зустріли почесного громадянина Чернігова — ветерана Герарда Олексійовича Кузнєцова. Йому зараз 92 роки, з жалем каже, що минулого року міг самостійно ходити під час параду, а в цьому приїхав на візочку. Герард Олексійович намагається свої знання передати молоді, він є автором книг про чернігівське підпілля «Літопис міста Чернігова в період 1941-1945рр.» і «Край нескорений». На початку 2000-х започаткував пошуково-дослідницький клуб «Патріот», а у 2012р. — пошуковий клуб «Пам’ять Перемоги».

 

 

 

 

 

 

 

Незважаючи на непродумані заяви недалеких політиків і чиновників, усупереч провокаціям деяких ультраправих угрупувань, сотні тисяч українців і українок, молоді вийшли і віддали шану переможцям моторошних нацистських і фашистських загарбників. Бо пам’ятаємо!

Ще раз вітаємо всіх із Днем Перемоги, вклоняємось нашим захисникам/цям і дякуємо за наше життя!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки