fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-10-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Нічна туса» – для найвитриваліших

Під час проведення фіналу XV ювілейної Студреспубліки проходили різноманітні суб-фестивалі. Серед них основна нічна подія, яка збирала разом самих тусовочних, підірваних і тих, хто не спав до ранку – це «Нічна туса».

«Нічна туса» на Студреспубліці не просто розваги протягом ночі, але й справжня боротьба запеклих DJ, PJ та MC. Вони, подолавши сотні кілометрів і приїхавши на Студреспубліку, не лише активно показували свій потенціал, але й гордо відстоювали честь регіону. Як і належить, під час «Нічної туси» танцпол «горів» від енергетики DJ та PJ, а MC підливали «масла у вогонь» і тримали нічну Студреспубліку в тонусі. 

Публіка заряджалася цією енергетикою і саме цікаве те, що «Нічна туса» плавно переростала у… ранкову зарядку, під час якої позитивний заряд ночі передавався всім студреспубліканцям для продуктивного робочого дня.  

«Нічна туса» не стала виключенням, як і в кожному суб-фестивалі тут були визначені переможці. Найкращим DJ став Станіслав Захарченко (DJ Light stuff) із Запоріжжя. Перемогу у PJ-параді вже другий рік поспіль здобувають дівчата з Закарпаття. А у битві MC найкраще проявив себе Денис Міхуринський із Вінниці.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк