fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-10-2010 / всі теми /  Україна

Незабаром стартує конкурс «Кращий студент України»

Реєстраційні форми для участі у конкурсі «Кращий студент України»  від Студреспубліки вже незабаром мають з’явитися в інтернеті.

«Попередній етап конкурсу – регіональний рівень. Студент може заповнити анкету в інтернеті або отримати її в університеті, заповнити та віддати представникам організаторів. Отримані анкети будуть передані компетентному журі, котре і вирішить долю переможця», – пояснив під час прес-конференції в «Укрінформі» Лідер «Студентської республіки» Павло Вікнянський.

За його словами, цього року до звичайних шести номінацій «Кращий студент (комплексна характеристика)», «Студент-громадський діяч» «Студент-науковець», «Студент-дизайнер», «Студент-спортсмен» і «Студент-медійник» додали «Студент-аналітик» і «Студент-програміст». «Суспільство розвивається, і радує те, що в нашому суспільстві є чимало молоді, яка вміє аналітично мислити і проявляти себе. Крім того, Україна славиться своїми програмістами. Тому і не дивно, що такі номінації буде введена вже цього року», – розповів Павло Вікнянський.

Пік пошуку найкращих студентів припаде на День студента. «Думаю, що в  майже всіх регіонах в цей день оголосять своїх переможців», – зазначив Лідер Студреспубліки.

Про підсумки всеукраїнського етапу цього конкурсу студенти дізнаються вже навесні. На переможців чекатиме визнання: зустріч із представниками українського політикуму, керівниками міністерств, відомими громадськими діячами, «зірками».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Леся Куруц