fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-05-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Неймовірні враження і корисна праця

Весна в Києві вже повністю вступила в свої права: все квітне, повітря насичене безмежною кількістю приємних ароматів. Поруч із цим помічаємо, що весна, як лакмусовий папірець, показує наслідки «відпочинку» киян… Відповідальні люди мають докладати зусиль до спільної праці, що і робить актив республіканців у Києві.

У даному матеріалі ви дізнаєтеся, де саме останнім часом проводять прибирання активісти Київської Студреспубліки, і до яких ще напрямків республіканської добровольчої діяльності ви зможете долучитися.  

 

Тож, 25 і 30 квітня 2015р. київські республіканці присвятили кілька годин свого часу для прибирання наслідків «відпочинку» киян на території Національного ботанічного саду ім. Гришка НАН України. Дуже засмучує, коли на території для чудового відпочинку як дорослих, так і малих розкидані різні речі, дивлячись на які ні молодше, ані старше покоління не навчиться бути кращими.

Звісно, наші знахідки ми в цій статті публікувати не будемо, та хотілося б, щоб відпочиваючі спробували подумати, перед тим, як смітити. До речі, якщо на території Києва баків для сміття можна і не знайти на деякому проміжку територій, то в ботанічному саду з цим проблем ми не помітили.

За ініціативи добровольця Олександра Рака в Ботанічному саду кипіла робота. Тут працювали і студенти, і жителі Печерського району, і, навіть, маленький Ярославчик із повною відповідальністю допомагав дорослим. Усі учасники суботнику прибирали сміття та поливали рододендрони. Цього разу це була територія ботаніко-географічної ділянки «Алтай».

Коротко про рослину, яку ми поливали. Рододендрон (Rhododendron  — «дерево-троянда») — рід рослин родини вересових. Ми долядали за Rhododendron ledebourii. Цей вид в основному зустрічається в Сибіру. Це полувічнозелений кущ, що росте висотою від 0,5 до 2 м із направленими вгору гілками. Колір квітів – інтенсивний рожево-фіолетовий. Рододендрони є вологолюбними рослинами тому потребують постійних поливів протягом усього вегетаційного періоду. Зазвичай норма поливу складає 1-2 відра води 2 рази на тиждень. Під час рясного цвітіння полив потрібен ще частіше.

На сьогодні вони вже відцвіли. Для того, щоб ці гарні квіти цвіли і наступного року і радували око відпочиваючих, ми доглядатимемо їх регулярно. 

А щоб вам було цікавіше, то скажемо, що весна у Ботанічному саду просто вирує. Це неймовірні враження у центрі міста і корисна праця!

Окрім суботників, серед напрямків добровольчої діяльності республіканців є: зарядки, боротьба з корупцією, курси з української та російської мов, комп’ютерної грамотності, також ми збираємо інформацію про проблеми мікрорайонів для подальшого їх ефективного вирішення тощо. Ви можете долучитися до інших наших добровольчих ініціатив або стати організатором власного проекту (а ми допоможемо вам знайти однодумців).

Додаткова інформація: 093 04 16 980, Людмила Рудкевич.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич