fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Неймовірні емоції у Запоріжжі

У цьому році запорізькі студенти з нетерпінням чекали такого визначального для всіх університетів свята як Студреспубліка-2012. Регіональний етап міжнародного мульти-фестивалю «Студентська республіка» відбувся у Запоріжжі 14 липня 2012р., у центральному парку культуру та відпочинку «Дубовий гай» [+ відео].

Захід тривав протягом одного дня, так як оргкомітет мульти-фестивалю власними зусиллями організував цю подію, зберігаючи її позитивною, цікавою та захоплюючою.

Напередодні фестивалю, а саме 12 липня відбувся перший суб-фестиваль, конкурс краси особистості «Перша Леді», де було обрано найгарніших дівчат. Саме найгарніших дівчат — ви все вірно прочитали, тому що перше місце посіли одразу 2 дівчини, кожна з них є індивідуальністю, але одна від одної зовні нічим не відрізняється. Ми маємо на увазі, що дівчата, які виграли конкурс «Перша Леді» сестри-близнючки Олена та Анна Якименки.

Ось так чарівно та неочікувано почалася Студреспубліка у м. Запоріжжя.

14 липня 2012р. 5 університетів міста (ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА, КПУ, ЗІЕІТ), представники з сел. Василівка, Гуляй-поле та гості з м. Миколаїв та м. Дніпропетровськ із самого ранку були у відмінному настрої. Не дивлячись на те, що всім учасникам довелося дуже рано прокинутися, щоб встигнути на початок мульти-фесту, всі були позитивно налаштовані на плідне проведення довгоочікуваного улюбленого заходу. На початку всі учасники зареєструвалися, ознайомилися з правилами та технікою безпеки.

На учасників і глядачів чекали неймовірні цікаві суб-фести: «Візитка» — команди презентували свій університет, намалювали плакати, заспівали пісні, продемонстрували різноманітні сценки та навіть затанцювали. І місце у цьому конкурсі посіла команда з ЗДІА. Чому вони дуже раділи! 🙂

Наступні суб-фести проходили активно та спортивно. Спочатку всі команди просто побігли грати в футбол, хлопці гідно захищали честь університету, дівчати активно їх підтримували, що надавало хлопцям більше сміливості та впевненості у перемозі. Але зірки в цей день подарували вдачу лише одному університету — і це була ЗДІА.

Наступної грою був волейбол, це гра для сміливих та витривалих хлопців та дівчат, їх витримці можна біло тільки позаздрити, адже учасники грали у саму спеку, але командний дух та прагнення до перемоги допомогли команді «Альянс» та її представнику Михайлу Ткалічу  здобути І місце та насолоджуватися перемогою.

Дуже цікавим та незвичайним для всіх команд виявилася участь у такому суб-фесті, як спортивні ігри від KAVA (клуб активного відпочинку). Саме тут учасники, гості та всі бажаючі мали змогу набрати бали для своїх команд за допомогою гри у дартс, стрільби з арбалету та ходьбі по натягнутій мотузці. Дуже весело команди провели час разом з клубом активного відпочинку, за що їм і висловлюється велика подяка. Самою спортивною у цьому суб-фесті виявилася об’єднана команда ЗДІА та КПУ.

Звісно, ми не забули і про фото-конкурс. Із самого початку мульти-фесту стартував так званий фото-квест. Головним завданням якого було сфотографувати найвизначніші моменти фестивалю і також треба було витримувати тематику цьогорічного фото-квесту«Емоції». Фотограф від кожної команди повинен був «зафіксувати» більше ніж 20 емоцій і почуттів, які відчуває людина у своєму житті. Перемогу отримав фотограф команди ЗНТУ Володимир Ткаченко. На його фото виявилися найбільш щирі та правдиві людські емоції, які вразили всіх учасників одностайно.

Також студреспубліканці мали змогу інтелектуально проявити себе у таких іграх як:«Шахи» — перемогу здобув студент Володимир із команди «Пиріжечки» та «Мафія» — гра тривала протягом двох годин і з головою захопила всіх студентів, а перемогу здобув студент із ЗДІА Олександр Руденков.

Після насиченого ранку всі гравці мали змогу трохи відпочити, набратися сил, освіжитися та «змити» втому у р. Дніпро. Після водних процедур учасники знову прийнялись за роботу, і тут на них чекало найважливіше та найцікавіше — вибори нового Студентського мера та магістрату Запоріжжя. Повинні вам сказати, що конкуренція не «відпочивала», команди активно змагалися за перемогу, деякі — були солідарні та допомагали одні одним, деякі команди об’єдналися заради перемоги. Було приємно, що не дивлячись на такий серйозний вибір і захід, члени команд дружньо і з посмішкою на обличчях провели дебати, задавали важливі для студентства питання та вирішували долю міста на майбутній рік. Для них був проведений тренінг по політичній грі, оголошенні правила та статут голосування. За результатами виборів Студентського мера та магістрату перемогу отримала партія «Молодіжний актив м. Запоріжжя» — 73% голосів, друге місце — партія «Олів’є» з 27% голосів, Студентським мером став Михайло Федоров, студент факультету соціології та управління Запорізького національного університету, він отримав 8 місць у Студентському магістраті для своєї команди. На цьогорічній Запорізькій Студреспубліці були присутні  Студентський мер м. Запоріжжя-2010/2011 Ніна Степанюк і Студентський мер-2011/2012 Андрій Бондаренко.

Після визначного моменту для студентів, свій тренінг провів спеціально запрошений гість, Леонід Істомін із Києва. Він розповів студентам про взаємовідносини між чоловіком і жінкою, допоміг визначитися з характером і темпераментом кожного зі студентів та навчив встановлювати довіру. Також був проведений тренінг на тему особистісного росту та вміння вести підприємницьку діяльність.

Важливо відзначити, що протягом усього дня студенти слухали тільки найкращу та якісну музику у виконані DJ та завдяки ведучій мульти-фестивалю Марії Мокроусовій були в центрі всіх подій і мали чітку координацію дій. Наприкінці вечора було обрано найкращого DJ Студреспубліки — ним став Антон Чайка. Особлива подяка висловлюється Олександру Господинову. Все, що відбувалося протягом дня було протрансльовано на 3-х місцевих телеканалах і висвітлено у 4-х місцевих виданнях.

Звісно ж, всі з нетерпінням чекали «Нічної туси», яка відбулася на о. Хортиця, позитивний настрій створював DJ ALEX! Студенти танцювали, співали, весело проводили час, спілкуючись із друзями, заводили нові знайомства. Традиційно, зустріли світанок на берегу річки біля вогнища. Студреспубліка-2012 надовго залишиться в серцях студентів м. Запоріжжя! 🙂

Велику подяку всі учасники висловили організаторам мульти-фестивалю у Запоріжжі, особливо Веселовській Анастасії — за плідну та старанну роботу у проведені події. Оргкомітет також  висловлює особливу подяку всім студентам та активній молоді, яка не байдуже поставилася до такого заходу, яка спільними силами та вірою у серці зробила Студреспубліку-2012 у Запоріжжі емоційно насиченою. Для кожного студента, неважливо з якого ми міста чи регіону, мульти-фестиваль стає життям, справжнім життям, де є певні труднощі, свої цікавинки та близькі люди, які за час Студреспубліки стають для нас сім’єю. Особисто дуже дякуємо студентам м. Дніпропетровськ, ви для нас стали найкращими друзями.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Мокроусова, Анастасія Веселовська