fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-09-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Найкрасивіші дівчата України під час пляжної фотосесії

Знову і знову пригадуються найтепліші та найякравіші моменти з фіналу Студреспубліки-2014, зокрема і для учасниць конкурсу краси особистості «Перша Леді». Звісно, окрім самого конкурсу дівчата мали підготовчий етап, до якого входила неперевершена пляжна фотосесія на березі Чорного моря.

Щорічно учасницям загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» надається унікальний подарунок — професійна фотосесія в унікального фотографа Максима Мотайла. За довгий період своєї роботи Максим навчився бачити не лише зовнішню красу дівчат, але й відчуває їхні внутрішні дарування, що й намагається передати на своїх фото. Цей рік не став виключенням. Фото професійні, яскраві та гармоніюють із кожною учасницею зокрема. Фотограф створив чудові образи: звабливої дівчини, пристрасної красуні, сором’язливої леді, задумливої та ніжної чарівниці.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» ви можете переглянути тут


Цього року знову наші красуні взяли участь у подвійній пляжній фотосесії: по-перше, у традиційній для Студреспубліки, а по-друге, у додатковій, яка виконувалася для постійного партнера Студреспубліки косметичної компанії «Біокон».

Пригадаємо, 25 серпня 2014р. під час закриття фіналу Студреспубліки-2014 та нагородження всіх переможців мульти-фестивалю жителі міні-держави могли милуватися нашими чарівними учасницями «Першої Леді» під час їхніх дефіле. Звісно, жоден чоловік не зміг відірвати очей від постави, краси та ідеальних фігур наших конкурсанток.

Отож, всі, хто був присутній на Студреспубліці та хто не мав змоги туди потрапити переглядаємо професійні пляжні фото наших красунь і вже готуємося, щоб вболівати за свою улюбленицю на фіналу конкурсу краси особистості «Перша Леді-2013/2014».


Пляжна фотосесія-2014
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк