fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-12-2015 / Новини НДЛМ /  Україна

Наша сім’я – наше багатство

phtoto12312У Полтаві були підбиті підсумки проекту «За збереження родини», спрямованого на підтримку діалогу в молодих родинах і загалом інституту сім’ї. Для цього у місто прибули Павло Вікнянський, лідер республіканців, та о. Антоній Рудий, психолог, священик, які зустрілися з учасниками проекту. За підсумками була прийнята резолюція, котра буде спрямована на органи влади.

Організація, на базі якої з’явилася Студреспубліка і яка започатокувала багато гарних, корисних, довгограючих ініціатив для молоді України — Народно-демократична ліга молоді, є частиною республіканського руху України, її діяльність пов’язана з активностями Студреспубліки, проте залишаються і власні проекти. Читайте про те, як нещодавно пройшов проект «За збереження родини», який має 9-річну історію і спрямований на роботу з молодими родинами та молоддю, яка готується до шлюбу.

Участь взяли молоді люди з різних регіонів, які вже створили сім’ю або готуються до цього важливого кроку у житті. А 5 грудня 2015р. у приміщенні Полтавської державної аграрної академії перед молодими людьми з дуже корисною та цікавою доповіддю про секрети успішної родини виступив священик, психолог о. Антоній Рудий, який активно працює з молоддю, студентами, громадськими активістами.

Також вступне слово виголосив лідер республіканців України, голова НДЛМ Павло Вікнянський. Він розповів про негативні вражаючі дані на сьогодні з приводу розлучень, зробив аналіз цієї негативної тенденції та дав поради як цього уникнути. Також Павло торкнувся історії проекту «За збереження родини», котра розпочалася саме з Полтави.

IMAG1632IMAG1635

 

 

 

 

 

 

Разом із учасниками були обговорені наступні питання: підготовка до подружнього життя, покликання чоловіка та жінки у родині, народження дітей як запорука гармонійних стосунків у родині, чинник любові як необхідність ефективної сім’ї. Підсумкову резолюцію, в якій викладені конкретні актуальні заходів удосконалення вітчизняної системи підтримки сім’ї, було обговорено у групах.

Усі пропозиції були враховані у підсумковій версії резолюції. Зокрема, державі пропонується:

  • забезпечити популяризацію сім’ї та здорового способу життя як IMAG1634актуальної об’єднавчої ідеї, модної «теми»;
  • у освітніх програмах для молоді про сексуальність основний акцент необхідно робити не на просвітництві, а на формуванні ціннісних і духовних засад сприйняття статевості та людської сексуальності.
  • відновити курс підготовки учнівської молоді до сімейного життя. Для батьків проводити «класну годину» для отримання додаткової практичної інформації для створення гармонійних відносин в сім’ї.
  • забезпечити навчання соціальних працівників методам роботи саме з молодими родинами.

Повний текст резолюції

Сьогодні необхідно активізувати громадську роботу для зміцнення сімейних цінностей, підготовки молоді до сімейного життя через діалог і соціальну та психологічну підтримку, а також надання практично-методичної допомоги родинам.

IMAG7952IMAG7965

 

 

 

 

Серед учасників і виступаючих, до речі, можна було побачити лідера полтавських республіканців Олега Слизька, голову Молодіжного парламенту Полтавщини, відомого експерта з сімейної проблематики Олександра Сазонова, а також інших республіканців — депутата Полтавської міськради Олександра Глазова, громадських активістів Романа Широких і Андрія Гедровича.

Проект «За збереження родини» (Конгрес молодих родин та молодих осіб, які планують вступити до шлюбу) організований Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Студреспубліки та Студентської ради м. Полтава.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ