fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Нарешті! «Студентська республіка-2012. Dnepr Style»

З 22 по 25 червня  2012р. на Монастирському  острові всі бажаючі матимуть нагоду зануритися в найдрайвовіше та найнезабутніше свято студентського життя у Дніпропетровській області! Увесь рік ми пригадували конкурси, пригоди та жарти, що траплялися під час Студреспубліки-2011, і ось, прийшов час знов розпочати цю гру!

Оргкомітет новий, тому будуть добрі сюрпризи, нові враження та вдосконалений, якісний рівень регіонального етапу мульти-фестивалю. Чого слід чекати? Розгорнутих заходів по усім трьом напрямкам Студреспубліки. Економічна, політична та ігрова частини будуть сповнені конкурсів, фестів, батлів та змагань. Також чекайте на традиційні ігри — колісниці, квест, прапор, «Мафія», ярмарок, цикл спортивних змагань, фото-,відео- конкурси, конкурс талантів і все те, за що ви полюбляєте цей мульти-фестиваль. Однак цього року обов’язкові і введені нові конкурси, точніше ті, що були не регулярними, або взагалі не проводилися фігури з піску, БУНТ, Битва Міст, шахи, РАГС та ще  багато чого. Тримаймо інтригу…

Що особливо, так це те, що Студреспубліка у Дніпрі розпочнеться трохи раніше — 21 червня, саме тоді пройде конкурс краси «Перша Леді» і відбудеться урочисте відкриття мульти-фестивалю. 22 червня  заплановано провести концерт пам’яті ветеранів Великої Вітчизняної Війни. За три дні відбудеться низка цікавих та корисних тренінгів із розвитку лідерських якостей студентів, зустрічі з відомими політиками, бізнесменами, культурними діячами області. Також чекаємо на приїзд Дніпропетровського міського голови – Куліченка Івана Івановича. Тому — це варто побачити!

Сподіваємося, що погода буде сонячна, особливо пригадуючи зливу 2011 року. Але у будь-якому разі — наші посмішки та запал створять власний клімат на острові!  Приходьте до нас, тим паче Студреспубліка у Дніпрі безкоштовна. А заряду позитиву вистачить на рік вперед!

Є питання телефонуйте: 063 173 95 61 — Дмитро Подворчанський, голова оргкомітету «Студреспубліки-2012. Dnepr Style».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Софія Пишнева