fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-09-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Напружуйте свої звивини — ви на «Інтелектуальних іграх»

Під час проведення фіналу XV ювілейної Студреспубліки проходили різноманітні суб-фестивалі, серед них «Інтелектуальні ігри», зокрема гра «Що?Де?Коли?» та «Своя гра». Вкотре, було доведено, що «Студентська республіка» — це далеко не тільки розваги, а й серйозне ворушіння мізками.

Цього року молодь із різних регіонів довела свою ерудованість і величезний запас знань на чемпіонаті інтелектуальних ігор «Що?Де?Коли?». Багато команд зареєструвалися на ігри, а також паралельно дуже активно, бурхливо та галасливо спостерігали за змаганнями, коментуючи гру суперників. У чемпіонаті брали участь, як і бувалі гравці, так і новачки інтелектуального руху.

 

Пройшовши всі три етапи ігор і показавши небувалі знання, перемогла команда з Вінницької області Vin-team (капітан Віталій Паламарчук). За ними, відставши всього на декілька балів, слідували миколаївські «Пінгвіни вконтакті» (капітан Вікторія Іванова). Слід відзначити також яскраву боротьбу за третє місце між командами Дніпропетровська та Севастополя, кожна команда набрала рівну кількість балів, але підрахувавши рейтинг, у призери вийшла команда Дніпропетровської області «Я не голодний» (капітан Артем Ліфшиц).

 

Найбурхливіше проходив чемпіонат зі «Своєї гри», адже там кожен був сам за себе, а запитання заставляли напружувати звивини навіть лідерів гри. У кожному етапі брало участь по троє гравців, переможець туру піднімався далі по турнірній таблиці. Врешті-решт у фінал вийшли: Максим Караулов (Миколаївська обл.), Артем Ліфшиц (Дніпропетровська обл.), Олег Горун (Миколаївська обл.). Після тривалої бурхливої гри перемогу одержав Максим Караулов, друге місце посів Артем Ліфшиц, Олег Горун отримав третє місце.

Всі команди та гравці проявили себе з кращої сторони, навіть ті хто відповів на невелику кількість питань. Адже головне — це ігровий азарт, яскраві емоції і гарний досвід. Наступного року чекаємо всіх знову на чемпіонаті «Інтелектуальних ігор», приходьте самі й приводьте нових гравців!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євгенія Гмиря