fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-06-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Налаштуйтесь на Студреспубліку-2014

Настройтесь на Студреспублику-2014 (рус)
Tune to Studrespublika-2014 (en)

 Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Пройшов рік і «Студентська республіка» знову повертається до тебе. Вже розпочалися регіональні етапи Студреспублік. Якщо ти не боїшся думати, прагнеш до насиченого життя, якщо ти впевнено крокуєш до реалізації своїх мрій, якщо ти патріот України та свого рідного краю, якщо прагнеш модернізації країни, тоді Студреспубліка – це твій вибір. Тема: «Нова регіональна модель (вашого регіону)».

Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільший захід для українського студентства, який збирає максимальну кількість молодих лідерів зі всієї України. Вже зовсім скоро вона накриє тебе і твій регіон зливою радощів і вражень, тож зустрічайте Студреспубліку-2014.

Графік проведення та контакти регіональних координаторів Студреспубліки 

Темою мульти-фестивалю на регіональному рівні цього року є: «Нова регіональна модель (вашого регіону)». Для нас, українців, сьогодні життєво необхідно мати відповіді, як повинен функціонувати кожен регіон, щоб забути про взаємні суперечки і прагматично використовувати свої переваги, щоб це було вигідно всім українським громадянам. Ключовими принципами такої моделі, на нашу думку, повинні стати: простота, комфорт, відповідальність, чесність, прозорість і максимальна ефективність. Важливо не обмежуватися лише рамкою України, а під час моделювання регіону враховувати світовий масштаб, яку роль відіграє регіон не лише для України, а й для усього світу, враховуючи потенціал на майбутнє. Таким чином, Нова регіональна модель дасть нам відповіді на ті запитання, на які повинна відповідати прогресивна територія. А саме:

1) роль кожного громадянина в розвитку регіону, держави, світу;
2) принципи і механізми ефективного функціонування регіону;
3) роль держави в розвитку регіонів;
4) роль регіонів в розвитку держави та світу.

Щоб долучитися до участі в програмі та родини республіканців необхідно стати учасником регіонального етапу, пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки.

Обов’язкова онлайн-реєстрація для участі

Цього року в основу Студреспубліки поставлено проведення змістовної оргдіяльнісної гри, звісно, по закінченню якої повинні пройти вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Традиційно проходитимуть улюблені суб-фести: конкурс краси «Перша Леді», «Квест-фест», «Студентська Мафія», «Нічна туса», «Фестиваль аматорського відео» та безліч не менш цікавих і пам’ятних інших активностей, які не відбудуться, якщо ти і твої друзі не візьмуть у них участь.

А на десерт, після завершення регіональних етапів, українці, з усіх куточків країни, будуть в очікуванні найбільш грандіозного дійства України – фіналу Студреспубліки-2014 на тему «Модель України в умовах нового світового порядку»! За традицією, до Дня Незалежності України наприкінці серпня на узбережжі Чорного моря будуть обиратися нові Студентський президент і депутати Студентського парламенту.

Мульти-фестиваль, в ядрі якого знаходиться оргдіяльнісна гра за участі топових експертів, представників істеблішменту, митців, як із України, так і з-за кордону – це єдиний в своєму роді, неповторний формат «Студентської республіки». Приготуйся до перезавантаження, живи повним життям, насолоджуйся кожною хвилиною, відкривай світ, розкривай нові можливості, знаходь друзів і може щось більше разом із Студреспублікою!

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.
З питань медіа та партнерства: бренд-менеджер Віра Андріюк  (097) 883 22 26brand-manager@studrespublika.com.
З організаційних питань: в.о. менеджера проекттів Іван Ледчак (063) 679 92 52, i.ledchak@gmail.com 

***

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: компанія Impression, косметична компанія «Біокон», компанія Crocs.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне Радіо «Перець ФМ», газета «День», всеукраїнський щотижневик «7я», інтернет-ресурс «Robinzon.tv». 

Положення про Студреспубліку-2014
Презентація Студреспубліки-2014
Стажування переможців Студреспубліки-2013: Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки