fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Надважливо створити «Нову регіональну модель Києва» разом

11(35)(1)28–29 червня 2014р. у Києві на Трухановому острові  (Шведське містечко) столичні студенти завітали до цьогорічної Київської Студреспубліки, гаслом якої стало: «Розминати мізки — це модно».

Студреспубліка почалася з обов’язкового майстер-класу на тему: «Перша допомога», що на сьогодні, враховуючи нинішню ситуацію в країні, є надактуальним. Організатори мали на меті озброїти всіх учасників необхідними знаннями та навичками, щоб у будь-якій надскладній життєвій ситуації, студент мав знання аби захистити, допомогти собі або просто людині поруч. Майстер-клас організовував КМО «Товариства Червоного Хреста України».

Протягом двох днів молодь працювала разом над темою Київської Студреспубліки: «Нова регіональна модель Києва». Представники таких вишів, як НПУ ім. М.Драгоманова, Університету «КРОК», КНЕУ ім. В.Гетьмана, НАУ з великим ентузіазмом представляли проекти з розвитку рідного міста.

На початку Київської Студреспубліки перед її учасниками та гостями виступили Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, т.в.о. Голови Українського молодіжного форуму, голова Української студентської спілки, екс-Студентський мер Києва Станіслав Куценко та лідерка Київської Студреспубліки Людмила Рудкевич.

Саме цьогоріч організатори, як і планувалося за результатами проведення фіналу Студреспубліки-2013, уперше в Києві вирішили проводити оргдіяльнісну гру окремо від мульти-фестивальної частини. Тому після мозкового штурму на нас ще чекатимуть «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», «Нічна туса», «Кубок КВН» та інші захоплюючі суб-фестивалі. Час і місце проведення мульти-фестивальної частини будуть повідомлені додатково. Стежте за новинами на нашому сайті та в соціальних мережах.

Та не тільки розумовою активністю відзначилися учасники, також вони яскраво проявили себе у «Республікаді» — міні-футбол, бадмінтон, баскетболі, які для студреспубліканців організували наші постійні партнери ВЦФЗН «Спорт для всіх». Першість уже другий рік поспіль у спортивних змаганнях взяла команда «Драгоманівці». Івент-компанія «Виклик» традиційно проводила настільні ігри. А ось «Квест» був специфічним, незвичайним і дуже цікавим, адже в ньому закріплювалися знання, що були отримані на майстер-класі з першої допомоги. І тут першість взяли також «Драгоманівці». Як завжди, на Київській Студреспубліці була представлена і надважлива складова, що стосується здоров’я кожної людини партнер Київської Студреспубліки Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді м. Києва, організували експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію. Кожен учасник міг перевірити свій ВІЛ-статус. Приємно, що всі наші учасники здорові. У подарунки вони отримували презервативи, тематичні журнали та обов’язково була надана кваліфікована психологічна консультація.

Експерт Студреспубліки, філософ Сергій Дацюк, як завжди, дав для роздумів учасникам цікавий матеріал під час свого факультативу на тему: «Місто фрагментованого світу». Звісно, зі сподіванням, що учасники використають інформацію для роботи над темою ОДГ. Сергій Аркадійович вперше відвідав Київську Студреспубліку й експертував учасників протягом цілого першого дня. З великою повагою виносимо вдячність експерту Студреспубліки.

Андрій Логвін, співвласник та гендиректор modnaKasta.ua, надихнув учасників на роботу над собою, поселив віру у те, що «якщо ти знаєш куди йти ти дійдеш» у факультативі на тему: «Роль особистості на шляху до побудови нової регіональної моделі Києва». Факультатив Андрія був цінним, адже він розповідав учасникам все те, що пройшов у своєму житті на шляху до успіху: і про те, що особистість повинна мати свої цінності, і про те,  що важливо ставити конкретні цілі перед собою, і, звісно, крок за кроком досягати успіху.

Костянтин Матвієнко, експерт із урбаністики, прочитав факультатив на тему: «Всякому городу нрав і права». Пан Костянтин у грі мав роль «Центральної влади», яку дуже вдало було показано під час ОДГ: характер влади й інші її специфічні особливості.

Окрему подяку хочеться висловити Юрію Іванову віце-президенту Всеукраїнського міжконфесійного релігійного військово-християнського братства, який пробув з нами протягом 2-х днів. Не вистачає слів, щоб описати внесок цієї людини у спілкування з учасниками, налаштування їх на гру, конструктивної роботи на пленумах. Юрій Юрійович діями та словами сіяв на Студреспубліці мир і гармонію.

На Студреспубліку, як завжди, приходять в гості «старі» республіканці: і режисери минулих років, і гості з інших регіонів країни, і учасники попередніх Київських республік, і навіть Київські Студмери попередніх років.

Багато приємних моментів було на Студреспубліці… Відвідала Студреспубліку і Людмила Василенко разом зі своєю командою. Нагадаємо, п. Людмила цьогоріч балотувалася в мери м. Києва, а Київська Студреспубліка підписала Меморандум про взаємодію з нею.

Як же пройшла ОДГ? У грі були моменти пасивності учасників, моменти, коли учасники з захопленням стратегували нову регіональну модель нашого міста. Ведучим ОДГ було «несолодко», але спільними зусиллями, крок за кроком, учасники знайшли відповідь на тематичне питання. Допомагала нам і арт-терапія, і тренінги на командоутворення, і рефлексія.

Тож, підсумком плідної роботи на Київській Студреспубліці стало обрання нових депутатів Студентського магістрату, до складу яких увійшли:

1.      Анастасія Войтенко Університет «КРОК»,
2.      Марина Головко Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана,
3.      Олексій Пазюра Національний авіаційний університет,
4.      Олександр Гомонай Університет «КРОК»,
5.      Лариса Чарупа Університет «КРОК»,
6.      Марія Прохорова Національний авіаційний університет,
7.      Артем Ніколенко Український державний університет фінансів і міжнародної торгівлі,
8.      Олександр Кришталь Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв,
9.      Ілля Бедько Національний авіаційний університет,
10.   Ольга Зубрицька Київський національний торгівельно-економічний університет.

Також вітаємо нового Студентського мера Києва, яким став студент Університету «КРОК» Микита Шарапов. Усі переможці нагороджені подарунками від наших партнерів та звісно ж, Студентський магістрат і мер отримали фірмові «космічні» футболки Студреспубліки.

Теплою, можна сказати домашньою, атмосферою перейнялися й експерти. Як ми уже зазначили, допомагали Сергій Дацюк, Юрій Іванов, Костянтин Матвієнко, за що висловлюємо їм велику вдячність і сподіваємося на продовження співпраці.

Окремо хочеться написати про «зірочку» нашої Студреспубліки. Під час проведення Київської Студреспубліки-2012, вперше Марта Андрійович, активістка Київської Студреспубліки, спробувала тренуватися з мистецтва фаєр на майстер-класі. Київську Студреспубліку-2013 Марта радувала вже своїм власним майстерним вогняним шоу. Цього року Вогняний театр Firefly Effect, організатором якого стала Марта Андрійович, були гостями програми. Це було неймовірне і видовищне шоу на піску. За два роки Марта разом із учасниками театру стали справжніми професіоналами. Організатори щасливі, що на небосхилі Студреспубліки в Києві засяяла ще одна зірка.

Тож і від новообраного Студентського мера та магістрату хочеться очікувати таких же результатів. Як вони скористаються можливістю та як використають справжнє, життєво виправдане гасло Студреспубліки: «Тут збуваються заповітні мрії! Тут починається завтрашній день!» залежить тільки від них.

А ми дякуємо оргкомітету з підготовки та проведення Студреспубліки та нашим партнерам. Усі з нетерпінням чекаємо проведення мульти-фестивальної частини Київської Студреспубліки!

Організатор: Київська Студреспубліка за організаційної підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА).
Медіа-партнер: Spilno.TV.
Партнери та друзі: RENTALL, Рок-клуб Києва Route66, Всеукраїнський Благодійний фонд Юрія Дерев’янка, Академія навичок, Київський благодійний фонд «Фудбенк», івент компанії «Виклик!», D/C Train, cr. center Inspiration, «Каток» (м. Київ, вул. Л.Гавро 4б), пляжний комплекс «Африка» (Горенка), Cтудія «Мамахохотала», ВЦФЗН «Спорт для всіх», КМО «Червоний Хрест», Київський міський центр соціальної служби для молоді, кожен учасник та організатор. Комфортні та безпечні умови проживання надавав КП «Плесо».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки