fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

На сцені найкрасивіші – це «Перша Леді Запоріжжя»

Переможниця22 липня 2016р. за підтримки Студреспубліки в Запоріжжі, в в нічному клубі Sova, відбувся регіональний етап конкурсу краси особистості «Перша Леді». Перемогу здобула студентка філіалу  Київського інституту бізнесу та технологій Христина Жемкова.

«Перша Леді» — конкурс, який змушує серця битися вдвічі сильніше, адже на сцені дефілюють неймовірно чарівні, але окрім цього ще й соціально активні дівчата. Як же це дійство пройшло в Запоріжжі дивіться яскраві фото та читайте подробиці у статті. 

В конкурсі краси особистості «Перша Леді Запоріжжя» взяли участь 9 дівчат зі всіх вишів Запоріжжя. Хоча підготовка до конкурсу тривала лише 2 тижні, запоріжанки знайшли чим здивувати членів журі. До речі, серед членів журі виділялася неймовірна Анастасія Проніна, володарка загальнонаціонального титулу «Перша Леді Студреспубліки-2015/2016».

Протягом вечора дівчата доводили суддям не лише те, що вони найкрасивіші, а й розумніші. На прямому інтерактиві (по 2 питання до кожної) дівчата демонстрували кмітливість та винахідливість, а на дефіле у купальниках і зовсім зводили з розуму.

WtSlV5pP7xg

Конкурс у купальнику

Вихід у вечірніх сукнях

 

 

 

 

ьроиоио

Хоча вибір і дався членам журі важко, але все ж такі була обрана «Перша Леді Запоріжжя», якою стала Христина Жемкова, студентка філіалу Київського інституту бізнесу та технологій.  Переможниця вже готова боротися під час фіналу Студреспубліки, який пройде наприкінці серпня, до Дня Незалежності України, аби привезти перемогу до рідного Запоріжжя.

ПереможниціПитання для учасниць

 

 

 

 

 

 

ввава

По закінченню конкурсу на всіх гостей чекала запальна та мегадрайвова «Битва діджеїв» і найяскравіші сети від Dj Light Stuff (Станіслава Захарченка).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки