fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Тернопіль

На шляху модернізації

12У п’ятницю, 29 липня 2016р., із залученням  Студентського магістрату Тернопільщини, було проведено змістовний захід (тренінг) на тему «Позитивні сценарії модернізації міста Тернополя: роль громад і молоді; роль раціональності мислення». Активну участь узяв Руслан Купріюк, радник Тернопільського міського голови.

Студреспубліканці-переможці цього року по-повній у бонусці змагаються, хто кращий. Серед активних – тернопільчани. Так тримати! Інші — приєднуйтесь. Подробиці — нижче.

Тренінг відбувався у вигляді бесіди.113 Було розглянуто важливість «Я-концепції» та її роль не тільки для однієї особи, а й для цілого міста чи навіть держави. «Я-концепція» — цілісний, хоча й не позбавлений внутрішніх протиріч, образ власного Я, що виступає як установка щодо самого себе і який включає наступні компоненти:

  • когнітивний — образ своїх якостей, здібностей, зовнішності, соціальної значущості тощо (самосвідомості);
  • емоційний — самоповага тощо;
  • оцінково-вольовий — прагнення підвищити самооцінку, здобути повагу тощо.

335Також була взята до уваги роль раціональності у житті людини (громади, молоді тощо), а саме: учасники обговорили, що це, і як вона зможе допомогти у вирішені тих чи інших проблем, які виникають на шляху модернізації міста Тернополя, оскільки раціональність — це, передусім, свідомість (раціональність — у широкому сенсі – розумність, свідомість, це протилежність ірраціональності, емоційності).

На заході були присутні представники Тернопільського Студентського магістрату-2016: Студентський мер Назар Лис, а також Анна Кархут, Олег Грушицький, Остап Старинський, Володимир Козюпа, Наталія Цимбалюк та ін. До зустрічі на фіналі Студреспубліки-2016 під Очаковом!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки