fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-04-2015 / всі теми /  м. Київ

На Leadership in Law молоді правники вивчали бізнес-модель успішної юридичної фірми

25 квітня 2015р. Київська школа розвитку та комунікацій провела навчальну програму «Leadership in Law: Модель юридичної фірми: практичний екскурс» для молодших юристів і студентів юридичних факультетів, які хочуть і збираються будувати свою професійну карєру в юридичних або консалтингових компаніях. Генеральним партнером програми традиційно була Студреспубліка.

Прочитавши даний матеріал, ви дізнаєтеся, як пройшла навчальна програма для молодших юристів і студентів юридичних факультетів від передової інституції на ринку практичної освіти для юристів в Україні — Київської школи розвитку та комунікацій, якими були складові та результати цієї програми.

Програма «Модель юридичної фірми» включала в себе наступні складові: юридичні практики, розвиток персоналу, маркетинг і PR, розвиток бізнесу та фінансову ефективність юриста. Це дало можливість молодим юристам досконало вивчити всі складові побудови успішної юридичної фірми та особистої карєри.

Викладачами Київська школа розвитку та комунікацій були: Тетяна Бенько — партнер Консалтингової компанії Legal Marketing Solutions; Євген Бессарабов — керуючий партнер PSA Consulting & Management Systems; Світлана Лазаренко — виконавчий директор Юридичної фірми Gvozdiy & Oberkovych; Ірина Хімчак — керівник відділу маркетингу та розвитку бізнесу Юридичної фірми Sayenko Kharenko; Віра Тамко — директор з персоналу Адвокатського обєднання Arzinger.

По завершенню програми слухачі отримали спеціальні дипломи, які засвідчують навчання в Київській школі розвитку та комунікацій за напрямком «Модель юридичної фірми».

Для довідки:

Київська школа розвитку та комунікацій є передовою інституцією на ринку практичної освіти для юристів в Україні. Для викладання наших програм залучаються найкращі фахівці з управління персоналом, стратегії, маркетингу та PR, розвитку бізнесу, економіки та фінансів. Слухачі програм відбираються на конкурсній основі. Навчатися на програми Київської школи розвитку та комунікацій приходять співробітники провідних юридичних компаній, серед яких: Юридичної фірми Sayenko Kharenko, Адвокатського обєднання Arzinger, Групи компаній PLP Law Group, Адвокатського обєднання «Вдовичен та партнери», Юридичного бутіка Ярослава Олійника, Юридичної компанії Lex Vision, Юридичної компанії Legal Solutions, Юридичної компанії «Альянс Ратушняк і Партнери», Адвокатського обєднання «Адвокатська контора «Скляренко та партнери», Адвокатського обєднання  «Сила закону» тощо.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської школи розвитку та комунікацій