fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-04-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Прокачаємо Харків на Music Live Awards (оновлено)

Ти гарно співаєш чи читаєш реп, граєш на якомусь інструменті, можливо вже виступаєш у власному гурті чи мрієш про сольну кар’єру? Візьми участь у яскравому суб-фесті Studrespublika Music Live Awards Kharkiv, що розпочнеться 4 травня 2018р. о 19.00 у Resto clubMuseum’.

Щоб отримати круту музичну премію та суперприз 5к грн, потрібно лише зареєструватися в організаторів, прийти зі своїм репертуаром і запалити публіку. Як приєднатися – відповіді в анонсі.

А ти готовий до справжньої молодіжної битви музикантів і вокалістів? Ще є шанс приєднатися та прокачати народ. Потрібно негайно зареєструватися, зібрати своїх френдів/ок і відірватися на повну у п’ятницю, 4 травня.

Дійство організовує Харківська Студреспубліка в рамках Харківського обласного етапу Міжнародної програми «Студентська республіка-2018».

Увага! Реєстрація триває до 2 травня за тел. 099 922 32 00, Марія Корабельнікова — координаторка Харківської Студреспубліки. Не пропусти свій супершанс!

Де відбудеться круте паті: м. Харків, вул. Полтавський шлях 123, Resto clubMuseum’.

Crazy-публіка чекає на твій виступ, запали Харків!

Studrespublika Music Live Awards
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки