fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-09-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Мрія, як мінімум, тисячі дівчат: Містер Студреспубліки-2013

Першу ніч свого 22-ліття Україна провела у компанії найкращих і найчарівніших хлопців країни – 12 красунчиків, претендентів на титул «Містер Студреспубліки-2013»!

Емоційна ейфорія, повітря, насичене жагою до перемоги, шалена підтримка та неймовірні хлопці – саме такою була друга ніч ювілейної Студреспубліки! Адже протягом 3-х важких годин тривала напружена боротьба за титул головного красунчика Студреспубліканської країни. За цей час, хлопцям довелося подолати шлях від минулого до майбутнього, шлях від мрії до реального плану дій, який складався з наступних конкурсних епізодів:

— дефіле у стилі первісних людей;
— відеопрезентація себе та свого регіону;
— талант;
— дефіле у стилі авангард;
— вихід у ділових костюмах.

Переможці регіональних етапів, лідери по життю та просто гарні хлопці – вони показали високий рівень підготовки та бажання перемагати. Найдостойнішим у цьому марафоні краси та мужності став Віталій Яремчук, м. Чернівці («Студент року ЧНУ ім. Ю.Федьковича-2012», «Містер Студреспубліки Буковини-2013»).

Володар титулу «Містер Студреспубліки-2013» так коментує сам суб-фестиваль та свій шлях до перемоги: «Враження в мене надзвичайні, оскільки вдалося зробити так, як хотів я, з усіма деталями, котрі й допомогли перемогти. Переміг, бо залишався протягом усього конкурсу собою, отримував задоволення від виступу та дарував його глядачам.

Лише драйв і позитивні емоції мали місце тоді на сцені». На запитання, чи відчував ти конкуренцію? Віталій відповів: «Звичайно, на змаганнях всеукраїнського рівня не може бути слабких конкурентів, оскільки кожний регіон делегував кращих із кращих. Кожний був особливий по-своєму, тому думаю для журі було важко обрати переможця цих змагань. Приїхавши туди, я мав уже «сценарій» свого виступу в цілому, тому я не відступав від нього, бо знав, що потрібно мати свою «родзинку», свій фірмовий стиль, тому намагався не звертати уваги на сильні чи слабкі сторони інших учасників.

Організаторам конкурсу дякую за таку чудову можливість проявити себе, бажаю невичерпного запасу ідей для проведення «Містера Студреспубліки України» в майбутньому, вдосконалення й яскравих учасників щороку. Майбутнім учасникам конкурсу – щирості в своїх думках, правди у словах, запальної іскри в очах і палаючого вогню в серцях!»

Отже, підсумки конкурсу краси серед чоловіків «Містер Студреспубліки-2013»:

«Віце-Містер Студреспубліки-2013» — Євген Ткаченко, Закарпатська обл.;
«Містер Глядацьких симпатій» —
Кирило Сорокін, Донецька обл.;
«Містер Студреспубліки–
Internet-2013» — Олександр Буровий, Вінницька обл.;
«Містер Стиль» —
Богдан Шевченко, Полтавська обл.;
«Містер Талант» — Батир Дурдиєв, Сумська обл.;
«Містер
Sex» — Дмитро Єрьомін, Дніпропетровська обл.;
«Містер Досконалість» —
Євген Гопцій, Харківська обл.;
«Містер Креатив» —
Михайло Ткаліч, Запорізька обл.;
«Містер Авангард» —
Микита Шарапов, м. Київ;
«Містер Мужність» —
Роман Шолудько, Рівненська обл.;
«Містер Скромність» —
Артем Іванілов, Кіровоградська обл.

Кожен конкурсний епізод було пережито на сцені, за що дуже вдячна учасникам, за Вашу відповідальність, наполегливість і неповторність.

Ви – сучасні еталони для наслідування – активні, освічені, духовно розвинені красиві особистості, орієнтовані на успіх у власному житті, навчанні та майбутній професійній кар’єрі. Вами варто пишатися! Я дуже рада, що мала можливість познайомитися з Вами!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Бобир