fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Море сміху на Студреспубліці-2016

KVN_1Якщо правда, що сміх продовжує життя, то з «Кубком КВН» від Студреспубліки ви гарантовано отримаєте +20 років! Мінімум! Легендарна гра, в яку так полюбляє грати молодь, знову збирає найкращі молодіжні КВН-команди України на запеклий бій за «Кубок КВН», що проходитиме 24-27 серпня 2016р. у рамках фіналу XVIII Студреспубліки на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря.

КВН – це гра мільйонів, це твоя гра. Тож, якщо оточуючі в захваті від твоїх жартів — збирай свою команду кмітливих і гайда на фінальну Студреспубліку! Можливо, омріяний кубок дістанеться тобі. Як до нас потрапити і чому це почесно та круто – нижче.

Цього року команди будуть змагатися у 3-х конкурсах: візитівка (до 5 хв.), біатлон (по 2 репризи на коло) та музичне домашнє завдання (до 3 хв.). Тематика, як і у всієї події: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді». Не пропусти це видовище. Нові друзі, веселощі та море чекають саме на тебе. Порадуй себе та проведи останні дні серпня з посмішкою – проходь онлайн-реєстрацію на участь у фіналі Студреспубліки-2016!

За детальною інформацією та свіжими жартами звертайтеся до куратора суб-фестивалю Юрія Мурашковського за тел.: 095 078 13 81 або пишіть на е-пошту: yurij-murashkovskij@yandex.ua.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юрій Мурашковський